Editörün Seçtikleri

8 Çeşit Gay Öpüşme Şekli

GMag
Yazar: GMag

Dil öpücüğü

giphy-1

Dilini kullanmayı sever. Biraz fazla sever. Her şeyden önce, dilini kullanmak güzeldir, ama ölçülü olduğunda.

Özensiz öpücük

giphy-2

Islak, vahşi ve kontrolden çıkmış. Ağzınızda onunla öpüştükten sonra, sık sık çok fazla tükürük hissedersiniz.

Tek-bitirici öpücük

giphy-3

Onunla olan öpücükler kısa, tatlı ve anlamlı. Özellikle uzun sürmese de, iyi olduğu için bir heyecanı var.

Tek yol öpücüğü

giphy-4

Partneriniz öpüşmenin sadece bir yolunu biliyor ve her zaman aynısını yapıyorsa, Ona yardım etmeye çalışmanın hiç de faydası yok, sonunda sadece eskilere güveniyor. Neyse ki, onu çok seviyorsunuz, ancak biraz heyecan, değişiklik katmayı da tercih edebilirsiniz.

Sarhoş öpücük

giphy-5

Hepimiz onu iyi tanıyoruz. Çok çığlık attıran bir öpücük değil ama, onu öpün ve partinin krallığını kazanın. Onu nasıl mı bulacaksınız? gecenin bir yarısında, birden fazla kişiyle dışarı çıkan adamı arayın.

Utangaç öpücük

giphy-6

Utangaç öpücük ilk önce çekimsere benzer, ancak o biraz daha farklıdır. Onu eğitmek, ona rehberlik etmek ve öpüşme yuvasına girmeden önce, onun doğru yola çevrilmesi gerekiyor. Bazen bu erkekler eninde sonunda üst sıralara girerler, ki bu da kendi başına çok şirin.

Agresif öpücük

giphy-7

Birini hiç  “oh, bu cehennemin zirvesi” diye düşünerek öptünüz mü? öyleyse agresif öpücüğe hoş geldiniz. Seninle konuşurken çok aktif bir katılımcı ve bazen de tam anlamıyla ihtiyacın olan şey.

Öpüşme yanlısı

O tam bir profesyoneldir ve öpüşmek için yaşıyor gibi davranır. Dilini ne zaman kullanacağını bilir, seninkini ne zaman emeceğini bilir. Dudaklarını ne zaman çekeceğini bilir ve ne zaman ağzıyla oynamasına izin vereceğini bilir. Kısacası, mükemmel öpüşmeyi biliyor ve bu yüzden öpücüklerin kralı. Oldukça ateşli, değil mi?

giphy-9

Eşcinsel öpücük listemiz hakkında ne düşünüyorsun? Hangi tarafta olduğunuzu paylaşın veya listeden çıkardığınız öpücük türü varsa bize bildirin.

Yorum Yaz