Haberler Transseksüel

15 Yaşındaki Trans Çocuğun Mektubu Ağlattı

GMag
Yazar: GMag

Utah’da bir kadın evinin dışına trans bayrağı astı ve sonrasında aldığı mektup gözyaşları içinde bıraktı.

Salt Lake City’de yaşayan Audrey, evinin önüne trans bayrağı astıktan sonra gelen bir mektubu Reddit’te bir LGBT grubunda şu sözlerle paylaştı: “Kapımın önüne bırakılan bu mektubu okurken gözyaşlarımı tutamadım. Seni çok iyi anlıyorum genç adam ve umarım başını dik tutmaya devam edebilirsin.”

Mektupta şunlar yazıyordu: “Merhaba komşu, bahçene bir trans bayrağı astığın için sana teşekkür ederim. Ben 15 yaşında bir trans erkeğim ve beni desteklemeyen bir evde yaşıyorum. Bayrağı ne zaman görsem kendimi daha iyi hissediyorum. Varlığın ve gururun için sana minnet borçluyum. Teşekkür ederim.

Not : El yazım çok kötü, özür dilerim!”

Reddit’teki diğer kullanıcılar kendi yaşadıkları benzer hikayeleri paylaşarak mektup hakkında yorum yaptılar. PinkNews ile yaptığı bir ropörtajda Audrey, mektubu gördüğünde karışık duygular yaşadığını söyledi : “Bu genç erkek hakettiği desteği görmediği için içim acıyor, ama bir yandan onu ilham verici buluyorum. Bu mektubu yazıp bir yabancının kapısına bırakmak çok cesur bir hareket.”

1 Yorum

  • pornhub ödüllerinin ne işi var sitede. niye böyle dejenere olmuş bir cinselliği öne çıkararak homofobiyle mücadele etmeye çalışıyorsunuz. lgbt insanların da efendi aklı başında duygulu eğitimli özel hayatını kendine saklayan ağırbaşlı örnek insanlar olduğunu nasıl anlatacağız böyle bir topluma. yok diyorsanız ki, bize ne toplumdan, o halde mücadelemiz ASLA olmayacak bir duaya amin demekten farksız. o kadar çok gey var ki benim gibi, kendisini lgbt hareketine bile ait hissetmeyen!

Yorum Yaz