Haberler Sinema

2017 Yılının İlk Eşcinsel Filmini Sony Pictures Kaptı!

GMag
Yazar: GMag

Acaba yeni popüler gay filmimiz bu olabilir mi?

armie-hammer-the-man-from-uncle

Gay bir aşk hikayesinin anlatıldığı, Call me by your name, Sundance Film Festivali’ndeki Ocak prömiyeri öncesinde, yedi rakamlı bir anlaşmayla ele geçirildi! Filmde, Armie Hammer ve Timothee Chalamet rol alıyor.

“Brokeback Dağı” geleneğindeki eşcinsel bir aşk hikayesi olan Call Me By Your Name, Sony Pictures Classics’e satıldı.

Birkaç alıcının ilgisini dile getirmesinin ardından, yedi rakamlık büyük bir ücret karşılığında satıldığı tahmin edilen filmin hakları için anlaşma yapıldı. Sony Pictures, yaklaşmakta olan festivalin promiyer bölümünde yer alacak olan drama için uluslararası haklara sahip olacak.

Andre Aciman’ın sevilen 2007 romanından uyarlanan Call Me By Your Name, 17 yaşındaki bir çocuğun (Timothee Chalamet) yaşadığı ilk aşkı anlatacak. Armie Hammer, filmin neye benzetileceği açık değil, ancak kitap cinsel tacize maruz kalan bir çocuğun sahnelerini içeriyor.

Call Me by Your Name - Still 1

Hollywood, “Brokeback Dağı” ndan bu yana geçen 11 yıl boyunca, ana akımın ötesine geçen birçok eşcinsel aşk hikayesi gibi (“Carol” ve “The Kids Are All Right) büyük yankı uyandıracak filmler yapılması için mücadele etti. Fakat Call Me By Your Name, hem kamera arkasında, hem de önünde, geniş kitlelere ulaşabilir.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz