Haberler Yaşam

79 Yaşındaki Papaz, Erkek Model Kocasından Ayrıldıktan Sonra Evsiz Kaldı!

GMag
Yazar: GMag

79 yaşındaki İngiliz emekli papaz Philip Clements, kendisinden yarım yüzyıl küçük olan 24 yaşındaki Florin Marin’le evlenmişti ancak evlilik sona erdikten sonra kalbi kırık ve evsiz kaldı.

Rev Clements, yeni kocasıyla Bükreş, Romanya’daki evlerine taşınmak için Kent’teki evini satmıştı ve yeni evinin kontratını imzaladıktan günler sonra Clements’in kocasıyla ilişkisi parçalandı. 

Çiftin ilişkisi, genç adamın sürekli geceleri clublara gitmesiyle bozulmaya başladı. Florin, geceleri arkadaşlarıyla dışarıda eğlenip onlarda kalıyordu ancak papaz, bacakları ağrıdığı için bu eğlencelere katılamıyordu.

“Önceden sinemaya ve alışverişe giderdik. Beni güldürürdü, çok güldürürdü. Bazı tıbbi sebeplerle İngiltere’ye gitmiştim ama döndüğümde işler değişmeye başladı. Çok yalnızdım hiç arkadaşım yoktu ve Florin sürekli geceleri dışarıda geçiriyordu. Yaşlı olduğum için oralara gidemeyeceğimi, bunu kaldıramayacağımı söyledi, içimde bunu kabul edemiyordum ama ona güvendim. Her şeyimi kaybettim, evimi kaybettim, çok zor durumdayım.”

Ancak çift boşanmayı düşünmüyor, çünkü Florin hala yaşlı adam için hisler beslediğini söylüyor ve ikili sık sık konuşuyorlar. 

 

Yorum Yaz