Dünya Haberler

Bu Adam, İdeal Çift Fotoğrafları Çekebilmek İçin Kadın Kıyafetleri Giyiyor

GMag
Yazar: GMag

Sosyal medyada bunu vurgulamadığınız sürece bir ilişkide sayılır mısınız? Bugünün koşullarında hayır sayılmazsınız. Biliyorsunuz ki bugünlerde her şeyin reklamı yapılması gerekiyormuş gibi davranılıyor. Mahremiyet artık geçmişte kaldı. İnternette ünlüyüz! Fakat bu reklamlar heteroseksist toplumlarda eşcinsel çiftler için çekici değil tam tersi korkutucu. Herkes sevmek, sevilmek ve aşklarını etrafına göstermek ister.

Sevdiğiniz insanı göstermenin başka bir yolu da Instagram’a bu tarz el tutuşulmuş fotoğraflar koymak. Bir kişi önde yürür ve eli arkasında sevgilisinin elini tutuyordur. Bu oldukça tatlı. İşte bir örnek:

Histerik vlogger Mr. Technical Difficult’a göre bu adam yaz aşkını bulmakta oldukça talihsizdi. Kendisi kız arkadaşı olmadığı için kendisi uzun saçlı arkadaşı ile herkesi kıskandırmaya karar vermiş. İşte sonuç:

Olduka başarılı! Size Instagram’ın kandırmacalarla dolu olduğunu söyleyecektik fakat fotoğrafın yanında oldukça açık bir video paylaşılmış. Videoda bir erkeğin kıyafetlerini çıkarıp kendini havluyla sardığını ve saçlarını geri saldığını görebiliyoruz. Tebrikler çocuklar! Bizi kandırmak ve güldürmek için güzel bir yol. Bizim de bu tarz arkadaşlara ihtiyaçlarımız var! Muhteşem videoyu aşağıda görebilirsiniz!

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz