Haberler Sinema

Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 İçin Kendisiyle Görüşüldüğünü Açıkladı

GMag
Yazar: GMag

Armie Hammer, Call Me By Your Name’ın devam filminin konusunu zaten biliyor olduğunu açıkladı.

Bu ay Oscar ödülünü kazanan sevilen eşcinsel filmi, Elio (Timothée Chalamet) ve Oliver (Armie Hammer) arasındaki aşkı izleyicileriyle tanıştırdı.

Direktör Luca Guadagnino, AIDS krizi de dahil olmak üzere hangi konuların ele alınacağının bir takip planını onayladı. Ve Hammer bu hafta devam filmi için şimdiden kendisiyle görüşüldüğünü doğruladı.

IndieWire’a konuşan Hammer şu açıklamaları yaptı;

“Dostum (Guadagnino) bizim için tüm senaryoyu bozdu. Yani zaten bitmiş bir senaryo değildi, ama yeni film için bir çok fikri var.”

Filmden sonra daha büyük projelere devam etmesine rağmen; Hammer, devam filminde karakterinin artık odak olmasa bile, kendisinin de yer alacağını doğruladı.

“İlk filmi yapma deneyimi o kadar saf ve güzeldi ki, devam filminde rolümün ne kadar büyük olduğu önemli değil. Aynı insanlar söz konusuysa, her şeyi tekrar yaparım. Hepimiz birbirimizi destekledik. Eğer birbirimizi sevmeseydik bu çok farklı bir süreç olurdu.”

Guadagnino daha önce ikinci film hakkında şu açıklamaları yapmıştı;

“Bence (AIDS krizi) hikayenin çok alakalı bir parçası olacak. Elio’nun bir sinemasever olacağını düşünüyorum ve Elio’nun, Paul Vecchiali’nin Once More (AIDS kriziyle ilgili 1988 tarihli filmi] filminin izlendiği bir sinema salonunda olmasını çok isterim. Bu sahne, devam filminin ilk sahnesi olabilir.”

“Romanda, Elio ve Oliver’ın hayatlarının sonraki 20 yıl boyunca devam ettiği 40 sayfa var, bu yüzden yazar Andre Aciman hikayesinin devam edeceği niyetinde.” 

Filmin başarısına rağmen, film Hammer ailesi için bir hit olamadı. Armie Hammer, yakın zamanda, ebeveynlerinin filmi izlemediğini açıkladı.

Hammer, verdiği bir demeçte, filmde tasvir edildiği gibi bir eşcinsel ilişkiye sahip olsaydı, ailesinin tepkisinin ne olacağını bilmediğini söyledi.

“Bilmiyorum. Ne umduğumu biliyorum ama tepkileri ne olurdu bilmiyorum.”

Yorum Yaz