Galeri Gezgin

Aşkın 7 Hali: Sevgilinizle Çıkabileceğiniz 7 Tematik Seyahat

Hem seyahate hem sevgiliye tutkun olanlar! Bu listeden istediğiniz temada seyahati planlayabilirsiniz. Sevmek kadar güzel bir şey varsa o da sevgiliyle gezip görmek!

Doğa

Sadece sevgilim ve doğayla baş başa kalmak istiyorum diyenler! Eminim sırt çantamı ve sevgilimi alıp şehrin gürültüsünden kaçayım diyenler vardır. Kim böyle bir yerde uyanmak istemez?

Olympos, Antalya

Antalya / Olimpos

 

Romantizm

Bir şehirle aşkın nasıl bütünleştiğini görmek isteyenler; Gözünüz açık olduğu her an caddeler boyunca aşka rastlayacaksınız. Her attığınız adımda Dickens’ın ‘’Dünya’da Venedik ile ilgili okuduğunuz hiçbir şey, şehirdeki muhteşem ve etkileyici gerçeğe eşdeğer değildir.’’ sözüne hak vereceksiniz. Ne dersiniz? Önümüzdeki 14 Şubat için mükemmel değil mi?

İtalya, Venedik

İtalya / Venedik

Keşif

Ben aşkı yanıma alıp bir şehri boydan boya yürümek, hissetmek istiyorum diyenler mutlaka vardır. Bir günde gezebileceğiniz bu küçük şehir size beklenilenden daha güzelini sunacak.

Slovenya,  Ljubljana

Slovenya / Ljubljana

Huzur

Huzuru Kahve & Çikolata & Sevgili üçlüsünde bulanlar. Kahveleriyle ünlü Havana’da huzuru bulabilmeniz mümkün.

Küba, Havana

Küba / Havana

Tarih

Sevgiliyle tarihi yeniden yazmak isteyenler.

Avusturya, Viyana

Avusturya / Viyana

Özgürlük

“Aşk özgürlüktür!” diyenler… Öylece kalabalıklarda dolaşıp, kimse tarafından fark edilmemek için.

Hollanda, Amsterdam

Hollanda / Amsterdam

Sanat

Eğer sanat aşığıysanız kesinlikle onlarca müzeyle dolu olan Vincent Van Gogh’un Londra’sını gezmelisiniz. Onlarca müzeyle dolu şehir günlerce gezilebilecek güzellikte.

 İngiltere, Londra

İngiltere / Londra

 

Yorum Yaz