Haberler Sağlık

Avustralyalı Erkekler Penis Boylarını Geçici Olarak Büyütmek İçin İğne Yaptırıyorlar!

GMag
Yazar: GMag

Siz böyle bir şey yapar mıydınız?

Avustralyalı erkekler arasında yeni cerrahi olmayan bir prosedür popülerlik kazanıyor.

Man Cave Sydney, erkeğinin penis boyutunu arttırmak amacıyla doğrudan bir erkeklerin kasıklarına dolgu maddeleri enjekte etmeyi içeren yepyeni Penile Girth Enhancement prosedürünü sunmaya başladı.

Klinik, 18 ay boyunca süren yeni büyütme yöntemini sunmak için dünyada var olan iki yerden biri.

Doktor Kotai, prosedürle ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Bu; cerrahi olmayan, neşter kullanılmadan gerçekleştirilen yeni bir yöntem. Penisin boyunu anında arttırmak için penis derisinin altında kullanılıyor ve katmanlar arasına yerleştiriliyor. Dolgu maddesi Hyaluronik asit olarak da bilinir, bunlar geleneksel olarak dudaklarda ve yanaklarda kullanılan dolgu maddeleridir.”

“Bu, vücutta doğal olarak bulunan yumuşak jel benzeri bir madde. Standart bir tedavi, çevreyi 2-3 cm artırabilir etkiler 18 ila 24 ay sürer.”

Prosedür, kör bir iğne kullanır; daha sonra penisin dokusuna doğrudan asidi enjekte eder; bu daha sonra dolgu maddesini doğru pozisyona getirmek üzere manipüle edilir.

“Kanül olarak bilinen bir iğne kullanıyoruz. Sıvıyı yerine koymak için nazik ama sıkı bir baskı uygulanacaktır. Topikal anestezik, enjeksiyon yerlerine uyuşmadan önce uygulandığından az ya da hiç ağrı hissedilmez. Gülme gazı da gerekirse uygulanabilir. “

Yorum Yaz