Galeri Popnografi

Fazla Seksi ’13’ Berlin’li

GMag
Yazar: GMag

Elska dergisi bir süredir farklı ülkelerden fotoğraflarını çektirmek isteyenlerin (yeterince seksi olması koşuluyla!) dudak uçuklatan fotoğraflarını yayınlıyor. Yeni çalışmaları ise Berlin sokaklarından. Gelin beraber bir göz atalım Berlin’in alev alev sokaklarına. Ama önce editör Liam Campbell’ın sözleriyle çalışmayı değerlendirmekte fayda var:

Bu çalışma sanırsam şu ana kadarkilerin en başarılısıydı. Hemen hemen her sokakta poz vermek isteyenlerle karşılaştım ve de itiraz etmek için hiçbir sebebim de yoktu! Sanırım Berlin hakkında söyledikleri ne versen gider liberalizmi doğruymuş.

Modellerimiz çok çeşitliydi. On beş kişiden en fazla dördü Almandır fakat hepsi Berlin’in sakinleri.

Berlinin garip ama bir o kadar da stil sahibi -hipster diyebilirim- ruhuna aşık oldum. Tabi bazı modellerimize de… Çekimlerden sonra Berlin’in yaşamaya en uygun yerlerden birisi olduğuna karar verdim. Fırsatım olsa ertesi gün taşınırdım. Beni tek hayal kırıklığına uğratan nokta bölgedeki kalabalık Türklerden tek bir fotoğraf bile alamamış olmamız. Pek çoğuyla irtibata geçtim fakat poz vermek için fazla utangaçlardı. Olsun, diğerlerinin kalabalıklığı durumu telafi etti.

152 sayfa, 124 fotoğraf ve tamamen modellerimiz tarafından yazılmış 9.957 kelime. Şu ana kadarki en büyük çalışmamız. Oldukça kıllı ve sakallı-bıyıklı bir çalışma ama bu benim kişisel tercihim değildi. Sanırsam bu Berlin’in kendi stili. 

2-1-1 elskaberlin_forjamiet-1 elskaberlin_forjamiet-1-copy elskaberlin_forjamiet-3 elskaberlin_forjamiet-4 elskaberlin_forjamiet-4-copy elskaberlin_forjamiet-5 elskaberlin_forjamiet-5-copy elskaberlin_forjamiet-7 elskaberlin_forjamiet-8-1 elskaberlin_forjamiet-11 elskaberlin_forjamiet-15

06_berlin 10_berlin elska02_promo-37 tumblr_np7xf1wd2k1rbtgumo1_1280

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz