Editörün Seçtikleri

Bir Erkeği İlk Buluşmada Baştan Çıkarmanın ’12’ Yolu

GMag
Yazar: GMag

İlk buluşmada beşinci buluşmayı nasıl garantilersin?

Gerçekten çok hoş bir adamla tanıştın, kaynaştınız ve ilk buluşmaya gitmek üzeresin. Ama… onu etkileyip, yemek ve sinemadan sonra evine götürmek için ne yapman gerektiğini tam olarak bilemiyorsun. İşte ilk buluşmanızda erkeğini baştan çıkarmak için 12 önerimiz.

Öncesinde iletişimi koparma

text

Bunun arkasında gerçekçi bir sebep de var (buluşma için zamanı ayarlamanız gerekiyor, değil mi?), ama öncesinde iletişime geçmek, sizin ondan hoşlandığınızı ve daha fazla konuşmak istediğinizi ele verir. Her zaman böyle olmak zorunda mı? Hayır, ama havadan sudan yapılan küçük sohbetlerin yardımı olacaktır.

Öğle yemeği veya akşam yemeği ile sinyal ver

date_night

Öğle yemeği buluşmaları daha yavaş, daha birbirini tanımaya yöneliktir ve akşama beraber devam edilip edilmeyeceğini belirler. Diğer yandan, akşam yemeği buluşmalarında, seks söz konusu olabilir. Özellikle de ikiniz de rastgele bir kaçamak istiyorsanız. Tabi ki bu katı bir kural değil, ama seçtiğin zaman ilişkiden ne beklediğin hakkında çok şey söyleyebilir.

Etkilemek için iyi giyinin

dress-to-impress

Tüm buluşmalar için takım elbise giymek gerekmez. Çoğunda gerekli olan sadece iyi bir kıyafettir. Ama yine de, en iyi şekilde gözükmelisiniz. Bu da demek oluyor ki, üzeri lekeli kareli gömleğini başka zamana sakla ve şansını skinny pantolonlardan ve hırkadan yana kullan.

En iyi dans figürlerini ortaya çıkar

dancing

Eğer dans etmeye gidecekseniz, nasıl hareket edileceğini bildiğinizi göstermek isteyebilirsiniz. İyi bir dansçı değil misiniz? Önemli değil. Önemli olan o an kendinize güvenli ve mutlu hissetmeniz. Eğer kalçalarınızı sallamak için kendinizi bırakırsanız, sonrasında nasıl güzel dans ettiğinizi göstereceksiniz.

Anı yaşa

polite_suit

Her an gitmek istiyormuş gibi gözükmeyin, dalıp gitme ve aktif bir dinleyici olun. Görüştüğünüz kişiye istediği dikkati verirseniz, beraber geçirdiğiniz zaman gerçekten güzelleşecek.

Açık ol

open_up

Tüm sırlarınızı anlatmak zorunda değilsiniz, ama biraz açık olmanız, karşınızdakine ona güvendiğinizi ve açık bir şekilde konuşmak istediğinizi gösterecek. Rastgele bir kaçamakta bile, biraz olsun açık bir sohbet olmalı, özellikle yatak odasına gitmeyi istiyorsanız.

İlgi alanlarını sor

photo_hobby

Dünyadaki en tatlı şey ne biliyor musunuz? Tutkuyla bağlı olduğunuz şeyler hakkında konuşurken partnerinizin sizi dinlemekten hoşnut görünmesi. Ona ilgi gösterin ve bunu takdir edecektir, belki kelimelerden fazlasıyla.

İyi hissettiriyorsa flört et

be_a_little_flirty

Flört etmekten korkmayın. Zaten bir buluşmadasınız ne de olsa. Hoş olduğunu söyleyin, o da devamını getirecektir.

Denemekten kaçınma

flowers

Yıldızları izlemek için sizi çatıya çıkarmayı isteyebilir veya gündüz vakti parkta içmeye davet edebilir. Biraz alışılmadık olabilir ama denemekten zarar gelmez. Düşündüğünüzden daha fazla eğlenceyle sonuçlanabilir.

Gecenin akışını takip et

let_the_night_go

Her buluşmanın kendine özgü bir tadı vardır. Kimisi sıcak ve ağırdır, diğerleri uzun ve şen şakraktır. İkinizin hissettiği kimyaya ayak uydurun ve devam edin. Yani, eğer siz ve partneriniz yavaş gidiyorsanız, hızlandırmak gerekmez. Eğer konu hemen yatak odasına geliyorsa, o zaman, neden bunun keyfini çıkarmıyorsunuz?

Korun

cute_boy_drink

Peki, hadi açık olalım. Çoğu zaman ilk buluşmada akşam yemeğinden yatak odasına geçmek sadece bir iki saat sürebiliyor. Bu da demek oluyor ki, ne olursa olsun hazırlıklı olmalısınız. Hatta birkaç prezervatif bulundurmak kurtarıcı olabilir.

Eğlen!

have_fun

Eğer eğleniyor gözükürseniz, partneriniz de eğlenecektir. Bu kadar basit. Bu yüzden derin bir nefes alıp, üzerinizi başınızı düzelttikten sonra, ilk buluşmaya hazır olun, gayet iyi geçecek emin olabilirsiniz. 

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz