Editörün Seçtikleri

Biseksüel Erkeklerin Neden En İyileri Olduğuna Dair 7 Sebep

GMag
Yazar: GMag

Ne yazık ki, biseksüel erkeklere karşı bir ön yargı var. İnsanlar genelde biseksüel kadınların aslında gizlice heteroseksüel olduğunu düşünürken, biseksüel erkeklerin de aslında gizlice eşcinsel olduklarını düşünüyorlar. Heteronormatif toplumun biseksüel erkeklere karşı duyduğu bifobinin asıl sebebi homofobiyken, kuir camiasında bunun sebebi genellikle biseksüellik hakkında doğru bilinen yanlışlar. 

Bu çok trajik, çünkü bi erkekler sahip olabileceğiniz en iyi aşık, partner veya arkadaş olabilirler. İşte biseksüel erkeklerin neden en iyileri olduğunu ve erkek arkadaşınız olması gerektiğini kanıtlayan 7 sebep!

1-) Çok anlayışlı olabilirler

Hem heteroseksüel hem de kuir çevrelerden nefrete alışkın oldukları için, bir çok belayla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Ancak eğer sürekli basmakalıp inanışlarla başa çıkmak zorunda olmanın iyi olduğu bir nokta varsa, o da sizi diğer insanların sıkıntılarına daha anlayışlı birisine dönüştürmesi olabilir. Bi erkek arkadaşlar sadece iyi dinleyici değiller, aynı zamanda gerek homofobik laf atmalar ya da geçirdiğiniz zor bir gün gibi canınızı çıkan noktalarda, çok yerinde şeyler söylerler.

2-) Yatakta daha iyiler

Evet, aynen öyle! Tabi ki, bütün biseksüel insanların koca sürtükler oldukları inancı tamamen saçmalık. (Bazılarımız kesinlikle öyle!) Ancak eğer biseksüelseniz, büyük ihtimalle bir çok farklı vücut tipiyle seks yapmışsınız demektir. Bu da herkesin farklı olduğunu ve farklı şeylerden zevk aldıklarını anlamanıza yardımcı oluyor. Biseksüel erkekler bütün cinsel organların aynı olmadığını bilir ve aslında nasıl dokunulmak istediğinizi, neyin hoşunuza gittiğini sorarlar.

3-) Sabırlıdırlar

Biseksüel erkekler de aynı panseksüeller gibi haftada en az bir kere ikili-olmayanları ya da transları çekici bulduklarını açıklamak zorunda kalıyorlar. Bunu yapmalarının sebebi ön yargıların yıkılması gerekmesi. Toplumu eğitmeye çalışmak yorucu olsa da bunu sürekli yapıyor olmak insanı daha sabırlı bir hale getiriyor. Monogami, ebeveynlerle tanışmak gibi zorlayıcı ilişki konuları konuşmaya çalışıyorsanız biseksüel erkekler duygularınızı ifade etmenizi ve kelimelerinizi seçmenizi sabırla bekleyeceklerdir.

4-) Oral yapmanın nasıl bir iş olduğunu biliyorlar

Bu madde özellikle heteroseksüel erkeklerle birlikte olmuş kuir ve biseksüel kadınlarla, ikili-olmayanlara geliyor. Daha önce penis emmiş birisine oral yapmak çok daha eğlenceli! Öğürme refleksi mi geldi? Çeneniz mi kitleniyor? Biraz önce paylaştığınız joint yüzünden ağzınız mı kurudu? Korkmayın. Oral problemleri biseksüel bir erkekle konuşmak hiç de sorun değil.

5-) Kadın-Kadın-Erkek threesome isteyen var mı?

Heteroseksüel erkeklerle birlikte olmuş kuir, biseksüel ve panseksüel kadınlar çok iyi biliyor ki threesome denilince erkek arkadaşınız direkt iki kadının ona oral yapacağını varsayar. Bu tabi ki de çok seksi olabilir. Ama KKE threesomelar genelde ‘şeytan üçlüsü’ diye anılır. KKE üçlüsünü kabul eden heteroseksüel erkekler genelde odadaki diğer penisle nasıl ne yapacağını şaşırır, biseksüel erkekler öyle değil!

6-) Çok seksiler

Ah, naber David Bowie? Ve merhaba Ezra Miller. Billie Joe Armstrong’dan bahsetmiş miydik? Tekrar, David Bowie? Ne demek istediğimiz açık, biseksüel erkekler çok güzeller. 

7-) Güvenli seksi uyguluyorlar

Belli ki, bu hepsi için geçerli değil. Ancak bir çok biseksüel erkek, konu güvenli seks olunca gerçekten başarılılar. Heteroseksüel erkekler başlarına kötü bir şey gelebileceği düşüncesinden oldukça uzakken, biseksüel erkekler güvenli seks konusunda uzmanlar. Bunun anlamı da prezervatif takarken daha az mızmızlanma demek. Güvenli seks, iyi seks demektir.

Yorum Yaz