Televizyon Video

İzleyin: Bir Biseksüel Komedisi Olan Yeni Web Dizisini İzlediniz Mi?

GMag
Yazar: GMag

Los Angeles doğumlu komedyen ve müzisyen Bill Posley, yeni web dizisi By the Bi’nin üç bölümünü yayınladı. Bu bölümde, herkesi etiketlemek isteyen bir dünyada, biseksüel bir adam olarak yaşadığı tecrübelerini esprili bir şekilde anlatıyor. Dizide, biseksüel olarak tanımlanmanın anlamı ve biseksüel insanların onları anlamayan diğer insanlardan alabileceği tepkilere mizahi, ciddi ve bazen de acı verici bir bakış açısı getiriyor.

Posley, ilk videonun giriş bölümünde “Benim adım Bill ve biseksüel olmakla ilgili bir web dizisi hazırladım. Biseksüellerin tamamı için konuşmuyorum. Bu benim sadece kişisel deneyimim.” O gerçekten doğru söylüyor. Biseksüel erkeklerin medyadaki tasvirleri, onları sinsi, açgözlü veya şaşkın olarak gösterme eğiliminde olduğundan, yeni bir bakış açısı getirilmesi çok güzel.

İlk bölümde Posley, düz ya da gay olmayı taahhüt etmesini isteyen ebeveynlerini ele alıyor. “Aman Tanrım, sevgilinin adının Aaron olduğunu bana söyleyeceksin, ben bunun erkek mi yoksa kadın mı olduğunu merak edeceğim,” diye endişeleniyor annesi.

İkinci bölümde, Bill LGBT destek grubuna katılıyor ve burada LG ve T kısaltmalarını taşıyan bireylerle pek ortak bir şey paylaşmadığını fark ediyor.

Posley’nin arkadaşı Dodd ile birlikte yazmış olduğu üçüncü bölümün konusu ise, Bill LGBT dünyasına gerçekten dahil olmaya hazır olup olmadığından emin olmak için lezbiyen, gay ve transeksüel arkadaşlarının arasına karışıyor.

By the Bi’den daha fazlasını dört gözle bekliyoruz!

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz