Popnografi

Büyük Aşk Bitti! Colton Haynes ve Eşi Ayrılmaya Karar Verdi

GMag
Yazar: GMag

TMZ’ye göre Colton Haynes ve eşi Jeff Leatham altı aylık evliliğin ardından ayrılmaya karar verdi.

Aktör ve çiçek tasarımcısı eşinin neden ayrıldığı bilinmiyor ama haberler birçok kaynak tarafından doğrulandı. Haynes, Instagram sayfasında Leatham’la ilgili olan her şeyi sildi. Leatham’ın hesabında Haynes’le olan fotoğrafları hala duruyor.

Çift, Kris Jenner’ın yönettiği düğün töreniyle Ekim 2017’de evlenmişti. Törene Sofia Vergara, Jesse Tyler Ferguson, Lisa Rinna, Billie Lourd, Chayenne Jackson ve hatta Chelsea Clinton bile katılmıştı.

İkili arkadaşlarının ayarladığı buluşmalara katılmamaya karar verdikten sonra havaalanının bekleme salonunda tanıştı. Haynes, Leatham’la tanıştığında hemen vurulduğunu söylemişti. Mart 2017’de Cher’in yardımıyla Leatham, Haynes’e evlenme teklif etmişti. Birkaç ay sonra Haynes kendisi de soruyu sorduğunda iki kez nişanlanmış oldu.

Birlikteyken Turks ve Caicos Adaları gibi ülkelerde harika tatillere çıktılar. Bu Haynes’in bu sene yaşadığı ilk ayrılık değil. Oyuncunun annesi organ yetmezliğine bağlı olarak geçtiğimiz ay hayatını kaybetmişti.

1 Yorum

  • Tören sırasında biri mutluluktan ağlıyor. Kris Jenner’ı nikah şahidi olarak çağırmışlar. Bu kadar tantanalı düğün yaptıktan 6 ay sonra boşanmaları çok garip. Demek ki timsah gözyaşları ve sahte bir evlilik var.

Yorum Yaz