Galeri Moda

Calvin Klein’in Seksi ve Çekici Kot Reklamına ‘Ayı’lardan Cevap!

GMag
Yazar: GMag

Instagram’daki bazı erkekler tam bir temsilin güzelliğini kutluyor.

Geçtiğimiz yılın sonunda, moda markası Calvin Klein, A$AP Rocky’nin yer aldığı yeni bir denim reklamı yayınladı. Rapçi ve moda markası, seksi kıyafetleri ve seksi erkekleri kutlamak için bir araya geldi.

Aşağıdaki video, kampanyaya hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak;

Ancak, internetteki bazı insanlar bunun yeterli olmadığını düşündüler. Erkek güzelliğinin ifadesinin bir adım daha ileri gidebileceğini düşündüler.

New Jersey’li model ve Instagram kullanıcısı Darnel Ghramm, denim kampanyasının ayıları da temsil etmesinin harika olacağını düşündü.

32 yaşındaki Ghramma, geçtiğimiz hafta birkaç modeli bir araya getirdi, birkaç kot gömlek ve ceket çıkardı ve Instagram üzerine bir parodi fotoğrafı çekti.

Aşağıda bulunan mesajlardan birinde, Ghramm şu satırları yazdı:

“Bu soruları yanıtlamak için farklı etnik kökenleri, boyları, bedenleri ve şekilleri olan birkaç büyük beden erkeği bir araya getirmeye karar verdim ve Calvin Klein’ın kaçırdığı ‘Büyük Beden Erkek’ çekimini yeniden yarattım. Biz de VARIZ ve birçok farklı şeyden oluşuyoruz. Büyük, uzun boylu ya da basitçe dünya standartlarının dışında kalsa da, hepimiz YAKIŞIKLIYIZ ve KIYMETLİYİZ!”

They asked…Have you ever seen a Plus Male Model? Do they even exist? What even constitutes as a plus size man? Then they asked…Does anyone remember that ‘Plus Size’ Calvin Klein campaign? Well, do you?! . I decided to bring together a few plus males with different ethnicities, height, sizes & shapes to answer these questions & recreate the ‘Plus Size Male’ shoot Calvin Klein missed out on. We EXIST and we are constituted by many different things. Whether big, tall or simply fall outside of the worlds standards, we are ALL handsome and worthy, FACT! – @dghramm . So, do we exist? Which photo do you prefer Top or Bottom?!? #wearebigandtall . 📸: @tonytrottphoto . . #celebratemysize #mycalvins #goldenconfidence #effyourbeautystandards #bodypositive #plussize #plussizefashion #plussizemodel #honormycurves #plussizeblogger #fatshion #bigandtall #bigandtallfashion #plussizemalemodel #brawn #bigandtallmodel #mensfashion #menswear #menstyle #mensstyle #fashionblogger #styleblogger #model #antm #calvinklein #styleandcurve #hypebeaststyle #fashionbombmen

Darnel Ghramm (@dghramm)’in paylaştığı bir gönderi ()

Trust me when I say, “Believe in your f*cking self & you’ll be unstoppable!” What you think of yourself is way more important then what they think of you. So be mindful of your self talk, be good to yourself. Encourage yourself the same way you encourage others, your worth it. – @dghramm #wearebigandtall . Whether you think you can or you can’t, either way you are right. -Henry Ford . 📸: @tonytrottphoto . . #celebratemysize #mycalvins #goldenconfidence #effyourbeautystandards #bodypositive #plussize #plussizefashion #plussizemodel #honormycurves #plussizeblogger #fatshion #bigandtall #bigandtallfashion #plussizemalemodel #brawn #bigandtallmodel #mensfashion #menswear #menstyle #mensstyle #fashionblogger #styleblogger #model #antm #calvinklein #styleandcurve #hypebeaststyle #fashionbombmen

Darnel Ghramm (@dghramm)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum Yaz