Haberler Moda

Cara Delevingne, Burberry’nin Gökkuşağı Temalı Moda Şovunun Kapanışını Yaptı

GMag
Yazar: GMag

Biseksüel model Cara Delevingne, Burberry’nin Batı Londra’daki moda gösterisinin kapanışında dev bir gökkuşağı pelerini giydi

Emekli olan yönetim kurulu başkanı ve kreatif direktör Christopher Bailey’nin son gösterisi olan şov, dev bir depoda gerçekleştirildi. Koleksiyonda sokaktan esinlenilmiş parça, biraz nostalji ve LGBT’leri kabul etme yönünde ilerici mesajlar vardı.

Burberry, mekanın atmosferinin tasarlanması için United Visual Artists ile birlikte çalıştı. Depo, tavandan sarkan büyük spot ışıkları ve modellerin yaptığı son yürüyüş sırasında, gökkuşağı lazerleri yansıtan prizmalarla süslendi.

“Bu dokunaklı bir koleksiyon, çünkü benim son koleksiyonum, ancak bu benim zamanın önemi hakkında düşünmeme de sebep oldu. Çok ilginç, kaotik, üzücü ve değişen bir zamanda yaşıyoruz. Bu koleksiyonda, bunları denemeyi ve yansıtmayı amaçladım. Birçok şeyin karışımı. Şovun vermeye çalıştığı his, geleceğin ne kadar heyecanlandırıcı ve pozitif olduğuyla alakalı. Umarım öyledir. Ben bir optimistim, bana göre bardak yarı dolu.”

Koleksiyona aşağıdan bakabilirsiniz.

Viva (@nzhviva)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Yorum Yaz