Dünya Röportajlar

Cara Delevingne, Homofobi Kurbanlarının Yüksek Sesle Konuşmalarını İstiyor

GMag
Yazar: GMag

Cara Delevingne, homofobi kurbanlarının yüksek sesle konuşmalarını ve seslerinin duyulmalarını istiyor.

Bu sene daha önce, Suicide Squad’ın yıldızı, Harvey Weinstein’ın kendisini taciz ettiğini iddia etmişti. Delevingne’in iddiasına göre, 50’den fazla kadın tarafından tacizcilikle suçlanan Weinstein, kendisine eşcinsel olduğunu açıklarsa, asla Hollywood’da başarılı olamayacağını söylemiş.

Diğer ünlü kadınlarla ilişkilerini göz önünde yaşayan aktris, kendi cinselliğini ‘akışkan’ olarak tanımladı ve diğer LGBT’leri de tacize karşı konuşmaları konusunda cesaretlendirdi. Vanity Fair’e konuşan yıldız, Weinstein hakkında açık olmanın içini temizlediğini söyledi.

“Geçtiğimiz gün Instagram’da genç birisi, patronunun kendisine ‘ibne’ dediğini söyledi ve ‘şikayet etmeli miyim? iş yerindeki herkes şikayet etmememi söyledi’ dedi, ben de ona ‘kesinlikle. kesinlikle etmelisin.’ dedim. Bu sadece Instagram’da birisi, ama 2018’ten ne beklediğimi simgeliyor. İnsanlar bu konularda ne kadar acı verici olursa olsun konuşmalı.”

“Sizi rahatsız eden şeyler, konuşulmaya değen şeyler çünkü bunlar bir fark yaratacak, bir değişikliğe sebep olacak. 2018 daha aydınlık olacak, daha parlak. Cinselliğin özellikle de çocuklar için, çok daha rahat konuşulan bir şey olması beni çok mutlu ediyor. ‘Akışkan’ olduğumu söylediğimde insanlar gay olduğumu farzetti ancak bu doğru değil. Heteroseksüel arkadaşlarım bu konularda daha geleneksel düşünüyor.

Olur da bir erkekle evlenirsem hayal kırıklığına uğrayıp ‘Bize yalan söyledi!’ diyecekler ama bu doğru değil. Ben eşcinsel değilim, akışkanım. Akışkan!”

 

 

 

 

 

Yorum Yaz