Haberler Lezbiyen

Cara Delevingne ve Paris Jackson Öpüşürken Görüntülendi

GMag
Yazar: GMag

Cara Delevingne ve Paris Jackson son zamanlarda sık sık birlikte görülür oldular ve bu, ikilinin birlikte olduğu iddialarına sebep oldu. Bu hafta çift Jackson’ın vaftiz babası Macaulay Culkin ile birlikte akşam yemeği yiyordu ve iddialara göre sarmaş dolaşlardı.

Culkin ve partneri Brenda Song ile birlikte çifti gören bir kaynak E! News’a şunları söyledi:

“Cara, Paris’in kucağında oturuyordu ve ikisi de restoranın dışında masalarını beklerken sigara içiyorlardı. Birbirlerinin sırtlarını okşadılar. Ayağa kalktıklarında kol kola girdiler ve elleriyle birbirlerine dokundular. Birkaç dakikalığına yavaşça dans ettiler. Cara, Paris’e bazı adımlar gösteriyordu ve çok eğleniyorlardı. Danslarının sonunda, öpüştüler. Önce Cara Paris’in yanağını öptü ve sonra dudaktan öpüştüler. Cara, Paris’in arkasında durdu ve kollarını beline sarıp kulağına bir şeyler fısıldadı. Birbirlerine uzun uzun sarıldılar ve Paris başını Cara’nın omzuna dayadı. Bırakmak istemiyor gibi görünüyordu.”

İkili ilişkilerini henüz doğrulamadı ama birbirlerine olan düşkünlüklerini sosyal medyada göstermekten çekinmiyorlar.

 

a r t .

Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jackson açık açık cinselliği hakkında hiç konuşmadı ama Delevingne açıkça lezbiyen ve bir dönem müzisyen Annie Clark ile birlikteydi.

 

Yorum Yaz