Galeri Sanat

Bu Çekici ve Renkli Erkek Portrelerine Bir Göz Atın!

GMag
Yazar: GMag

New York kökenli bir fotoğrafçı, seksi erkek modellerin fotoğraflarıyla takipçi topluyor. Brooklynli Warren Giddarie, GSN’e 15 yıldır fotoğrafçılık yaptığını ve görseller ürettiğini söyledi. 

“Her zaman portrelerle çalıştım ve izolasyon, umutsuzluk ve röntgencilik temalarını keşfettim.”

Fotoğrafçı geçen sene Fluorescent adından bir dergi çıkarmaya karar verdi. 2017 yılında ilk sayısı çıkan derginin ikinci sayısı bu sene çıkması bekleniyor.

“Kitapçılara gitmeyi ve fotoğrafçılık reyonunda kaybolup Gregory Crewdson, David Lachapelle, Steven Klein ve Mario Testino gibi sanatçıların eserlerine aşık olmayı her zaman çok sevdim. Benim de görsellerimi bu şekilde toplayıp, taratmam gerektiğini biliyordum. Flourescent bu yönden benim parmaklarımı ilk suya daldırışım oldu.”

Flourescent’in ilk sayısı bir başarı olduğunu kanıtladı. Giddarie’nin geçen sene sonbaharda takvim çıkarma kararı da insanlar tarafından sevildi.

“Görsellerimi kağıda aktarma ve son zamanlarda heyecanlandığım işlerin altını çizmek konusunda çok tutkuluyum. Takvim çıkarma fikri kocamındı ve bir çizerle çalışarak daha acayip bir iş ortaya çıkarmamı tavsiye etti. Proje o kadar eğlenceli ve başarılıydı ki 2019 takvimi için çalışmalara şimdiden başladık.”

Giddarie, genelde arkadaşlarının fotoğraflarını çektiğini ancak birlikte çalıştığı bazı modelleri Instagram’dan bulduğunu söyledi.

“Geleneksel modellerle hiç çalışmadım. Hep günlük hayatta gördüğüm erkeklerin eşsiz güzelliğine çekilmişimdir. Amacım izleyicinin biz o fotoğrafı çekerken hissetiklerimizi hissetmesi. Ne kadar erotik veya rahatsız edici de olsa.”

 

Yorum Yaz