Dünya Haberler

Charlie Sheen, Corey Haim’i Taciz Ettiği İddialarını Reddetti!

GMag
Yazar: GMag

İddialara göre, Charlie Sheen ölen aktör Corey Haim’i 1986’da Lucas film setinde taciz etti ancak Sheen bu suçlamaları reddetti.

O dönemde Sheen 19, Haim 13 yaşındaydı.

Sheen’in menajeri The Hollywood Reporter’a, “Charlie Sheen bu iddiaları reddetti” dedi.

Corry Feldman ise, olayı Sheen’in de ismini kullanarak defalarca ima etti.

“Filmin çekildiği sıralarda, Haim, yetişkin bir erkek tarafından ‘yetişkin bir erkekle, daha genç bir erkeğin birlikte olmasının gayet normal olduğuna’ ikna edilmişti. Üstelik bunu, bütün erkeklerin yapıyor olduğunu söylüyordu. Bütün ekip öğle arasındayken tenha bir yere gittiler ve Haim, onun kendisini kullanmasına izin verdi.”

Bir diğer aktör Dominick Brascia şunları söyledi;

“Haim, Lucas filminin çekimlerinde Sheen’le seviştiğini söyledi. Bana esrar içtiklerini ve seviştiklerini anlattı. Anal seks yapmışlardı. Olaylardan sonra Sheen Haim’e karşı çok soğuktu ve onu reddetti. Bir süre sonra tekrar birlikte oldular ve sonrasında Haim bana Sheen’in bir zavallı olduğunu söyledi. Ama Corey, istismarcısına aşık olmuştu.”

Bu Sheen’in cinsel istismardan ilk suçlanışı da değil üstelik. 2006 yılında, eski eşiyle velayet davaları devam ederken, eski eşi, Sheen’in çeşitli yetişkin websitelerinde rahatsız edici davranışları olduğunu iddia etmişti.

 

 

Yorum Yaz

+1
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar