Haberler Müzik

Christina Aguilera Bir Şarkısını, Eşcinsel Olduğunu Açıklayan Eski Erkek Arkadaşı İçin Yazmış!

GMag
Yazar: GMag

Christina Aguilera, 2002’deki hit albümü Stripped’ın, eşcinsel olduğunu açıklayan eski bir erkek arkadaşından esinlenildiğini açıkladı. 37 yaşındaki şarkıcı sürpriz itirafı, RuPaul’s Drag Race’in 10. sezonunun açılışında konuk jüri olduğunda yaptı.

Christina şarkısı ‘Infatuation’ın eşcinsel olduğunu açıklayan eski sevgilisinin sebep olduğu acıdan ilhamını aldığını söyledi.

“Kalp kırıcıydı çünkü sizin takımınız için oynadığını öğrendim, benim değil.”

Christina eski erkek arkadaşının ismini açıklamazken programın kraliçelerinden Vanessa Vanjie Mateo ‘Bunu görecek ve sinirlenecek.’ derken, yıldızın cevabı ‘Umarım kızım!’ oldu.

‘Infatuation’ Christina’nın eski arkadaşlarından ilhamını alan tek şarkı değil. Şarkıcıya 2003’te çıkardığı single ‘Fighter’ hakkında da soru soruldu.

Yarışmacı Monique Heart:

“Kızım onu taa arka sıralardan okudun. ‘Zevk sürüşüne çıkmıştın ama alevler içinde kaldın’ derken, ‘Ooooh, onu okudu’ dedim.”

Christina’nın buna cevabı ‘Tabii ki öyle oldu, hak etmişti.’ oldu.

Eski Disney yıldızı aynı zamanda Drag Race’te bu sene yarışanlara bir tavsiye de verdi.

“Hepimiz bir yolculuktan geliyoruz. Hepimizin acı verici anları olduğuna, mücadele verdiğine eminim. Bence bunun konuyla gerçekten bir ilgisi var ve bu benim müziğimin, nereden geldiğimin bir parçası. ‘Fighter’ı uğruna yazdığım kişiden bir avantaj sağlamam, genç yaştan itibaren şov dünyasının içinde olmam, daha büyük ve dürüst olmayan insanlar tarafından çevrili olduğumu tahmin edebilirsiniz. Bu gerçekten zordu.”

RuPaul’s Drag Race’in 10. sezonu önümüzdeki perşembe yayınlanmaya devam edecek.

 

 

Yorum Yaz