Dünya Haberler

Cranberries’in Solisti Dolores O’Riordian, Londra’da Bir Otel Odasında Ölü Bulundu!

GMag
Yazar: GMag

İrlandalı müzik grubu The Cranberries’in solisti Dolores O’Riordan, pazartesi günü 46 yaşındayken hayatını kaybetti. Londra’da bir otel odasında ölü bulunan şarkıcının ölüm sebebi henüz açıklanmadı.

90’larda Linger, Zombie ve Salvation gibi şarkılarla grubunun uluslararası ün kazanmasını sağlayan yıldız, 2014’te Smiths’in basçısı Andy Rourke’un grubu D.A.R.K ile kayıt almaya başlamıştı.

O’Riordan 2017’de bipolar rahatsızlıkla yaşadığını açıklamıştı. Haberlere göre, geçtiğimiz yaz ameliyat gerektiren bir sırt sakatlığı yaşamıştı ancak geçtiğimiz ay stüdyoda kayıt aldığı için Londra’daydı. Dolores’in menajeri şu açıklamayı yaptı:

“Aile üyeleri aldıkları haberden dolayı harap olmuş haldeler ve bu zor zamanlarda mahremiyet rica ediyorlar.”

O’Riordan geriye üç çocuk bıraktı: 20 yaşındaki oğlu Taylor, 16 yaşındaki kızı Molly ve 12 yaşındaki kızı Dakota. Mayıs 2017’de Irish News’a verdiği bir röportajda şarkıcı, ailesiyle geçirdiği zamanın hayatında geçirdiği en iyi zamanlar olduğunu söylemişti.

“Anne olmayı çok seviyorum. Çocuklarım beni ünlü birisi olarak görmüyorlar, benden öyle bir beklentileri yok. Ben sadece onların annesiyim.”

Yorum Yaz