Haberler Video

İzleyin: Ellen, Eşcinsel Konuğuna Muhteşem Bir Hediye Verdi

GMag
Yazar: GMag

Ellen DeGeneres üniversite öğrencisi olan eşcinsel konuğuna harika bir hediye verdi.

Ellen bu hafta eşcinsel konuklarından birine muhteşem bir sürpriz yaptı.

Shippensburg Üniversitesi öğrencisi Trent Bauer’in, okul arkadaşlarına yardımcı olmak için LGBT Koordinatörü pozisyonunu kurduğunu öğrenen Ellen, Bauer’i tebrik etti.

Programın “Beyaz Erkekler Dans Edemez” kısmında dans etmeye başlayan Trent de vardı.

Ellen Trent’i sahneye davet etti. Biraz şakalaştıktan sonra Trent’in programa en yakın arkadaşı olan Stephanie Knauer ile katılıdığını bildiğini, çünkü Knaeuer’in kendisine mektup yazdığını söyledi.

Knauer mektupta; “Sevgili Ellen, sana tanıdığım en özverili ve özel insandan bahsetmek istiyorum. İsmi Trent Bauer. Senin en büyük hayranın. Üniversite yıllarını LGBT hakları için çalışarak geçirdi ve yaptıkları için okul tarafından Mezuniyet Kralı seçildi,” diye yazdı.

“Trent’in altın gibi bir kalbi var. Adeta bir melek. Ellen, Trent’e bugün olduğu gibi bir insan olabilmesi için verdiğin ilham için sana teşekkür ederin. Sevgiler, Steph.”

Ellen, Bauer’a Stephanie’nin ne yazdığını bilip bilmediğini sorunca Bauer bilmediğini söyledi. Ellen, Bauer’ın üniversitede aldığı rolden bahsetmesini istedi.

Bauer; “Ben LGBT Öğrenci Koordinatörüyüm. Dekana yazdım ve böyle bir pozisyon açılmasını istedim. LGBT birey olan bir öğrenci olarak yeterli kaynak olmadığını fark ettim,” dedi.

“Bu yüzden kampüste bir merkez açmaları için okul yönetimine yazdım. Şu an onunla uğraşıyoruz. Çok heyecanlıyım.”

Bauer merkezin mezun olana kadar biteceğini umuyor. Ayrıca BM Barış Gücü’ne başvuru sürecinde olduğunu da açıkladı.

Fakat sürprizler burada da bitmedi. Cheerios markasıyla “Bir Milyon İyilik” projesi için çalışan Ellen, Bauer’a bir hediyesi olduğunu duyurdu ve “Sen iyi bir insan olduğun için senin için bir şeyler yapmak istiyorum,” dedi.

“Topluluk için yaptıklarını çok seviyoruz. Üniversite ücretleri de yüksek olduğundan sana yardım etmek için sana 10.000 dolar vereceğiz.”

Yorum Yaz