Haberler Sinema

En Sevilen Lezbiyen Vampir Filminin Devamı Gelecek Mi?

GMag
Yazar: GMag

Franco, 90’ların klasik filmi ‘Mother, May I Sleep With Danger’ı yeniden yaparken yapımcılığı, oyunculuğu üstlenerek, filmi lezbiyen bir vampir filmine dönüştürmüştü.

Konu 90’ların kült filmlerini televizyon için tekrar yapmak olunca Franco’nun favorisi, 90210 mahalleli kız Tori Spelling olmuştu. Ne de olsa 1996’da çıkan film ‘Mother, May I Sleep With Danger, Spelling’i hepimizin uğraştığı sıradan üniversite sorunlarıyla uğraşan masum bir öğrenci olarak göstermişti, erkek arkadaşınızın bir katil olup olmadığını anlamaya çalışmak gibi. 

2016 yapımı yeniden çekimi ise, Spelling’i bu sefer 20 yıl önce oynadığı karakterin annesi olarak göstermiş. Filmin hikayesi ise Pearl adındaki yeni aşkını eve annesi Julie’yle tanıştırmaya getiren üniversite öğrencisi Leah etrafında dönmüştü. 

Filmin daha detaylı konusu ise; ‘Julie, Leah’ın yeni aşk ilgisini kucaklamaya çalışıyor ancak bir şeylerin yanlış olduğu hissini kafasından atamıyor. Julie’nin kuşkusu Pearl hakkında korkutucu bir keşfe yol açıyor ve bu Leah’ı ciddi bir tehlikeye sokuyor. Julie kızını kalp kırıklığı dolu bir sonsuzluktan kurtarabilecek mi yoksa çok mu geç olacak?’

Leah’ın içinde bulunduğu ciddi tehlikenin ne olduğunu söylemek zor çünkü bu bir lezbiyen vampir filmi ve Twilight-tarzı bir vampirsel gariplik dönüyor olabilir. Lezbiyen vampirler ve James Franco mu? Erotik kurguların (yada pornoların) yapıldığı şeyden yapılmış gibi görünüyor.

JustJared’a göre şu zamana kadar en çok beğenilen Lezbiyen vampir filmlerinden biri olan Mother, May I Sleep With Danger, hayranlar tarafından seri olmaya zorlanıyor! Bakalım James Franco, gözü yaşlı hayranların sesleri duyacak, ve bir devam filmi çekecek mi?

Yorum Yaz