Editörün Seçtikleri

Ünlü Eşcinsel Babalar ve Çocuklarının Cadılar Bayramı Kostümleri!

GMag
Yazar: GMag

Neil Patrick Harris ve David Burtka her sene olduğu gibi Instagram’da çocuklarıyla birlikte Cadılar Bayramı kostümlerini paylaştılar.

Küçük Canavarlar

Chris ve Chris Palmarozza üçüzleri Connor, Logan ve Parker ile Cadılar Bayramı’nı Burlington, Connecticut’ta kutlamışlar. Chris çocuklara şeker yiyemeyeceklerini söyleyince hayal kırıklığına uğramışlar!

Papa Perez

Magazin yorumcusu Perez Hilton çocukları Mia ve Mario ile poz verdi. “Yalan Haber Medyası, bir prenses, bir de dinazor!”

Büyücüyü Görmeye Gidiyoruz

“Cadılar Bayramı hep çok sevdiğimiz bir kutlama olmuştur. Charlotte’un da bugünü sevdiğinden emin olmak istedik. Bu üç kostümünden biri!”

 Ekose ve Balkabağı

Tom (solda) “Bizim için Cadılar Bayramı aile ve eğlence demek. Her sene balkabaklarımızı yerel tarlamızdan seçiyoruz. Eve gelince herkes balkabağını süslüyor,” diyor.

Louie (sağda) “Cadılar Bayramı’nda herkes ne isterse onu oluyor. Kostümlerimizi giydiğimizde hayal gücümüzü çalıştırıyoruz. Bu çok önemli çünkü teknoloji çağında çocuklar bunu kaybediyor,” diye ekliyor.

Futbolcu Robbie Roggers ve Oğlu Caleb

 Cadılık

 Rhodes ailesinden Jeff, Ava ve Caleb ile tanışın.

 Jeff “Cadılar Bayramı Ava’nın en sevdiği günlerden biri. Her sene gün sayıyor. Hayatın stresini bir kenara bırakıp eğleniyoruz,” diyor.

Batman, Robin ve Joker

 Danny Finkel (Batman), Graham Murphy (Robin) ve Collin Finkel Murphy (Joker)

 “Küçük oğlumuzla ilk Cadılar Bayramımız! Çok heyecanlıyız!”

 Dorothy’nin Arkadaşları

 Matt Deleva “Çocuğunuz olunca küçükken sevdiğiniz her şeyi tekrar yaşama şansınız oluyor. Küçükken şeker toplamaya gittiğimi hatırlıyorum,” diyor.

Cowabunga!

 İkiz Gelenekler

 New Hampshire’lı Sean Joseph “Gelenek benim için çok önemli çünkü biz geleneksel bir aile değiliz. Çocukken Cadılar Bayramı hazırlıklarını çok severdim. Çocuklarımın da çok seveceğinizi umuyorum,” diyor.

 Kahraman Olabiliriz

 

Yorum Yaz