Editörün Seçtikleri

Bu Eşcinsel Çiftin Aşk Hikayesi Ünlü Oldu!

GMag
Yazar: GMag

Brooklyn’li eşcinsel çiftin film tadında aşk hikayesi..

@TheWayWeMet isimli bu Instagram hesabı, çiftlerin çok güzel hikayelerini paylaşıyor.

Dün sabahın erken saatlerinde paylaşılan Nick ve Dominic’in tanışma hikayesini anlatan bu post ise kısa sürede viral oldu!

Dom ve Nick

Dominic ve Nick’in tanışma hikayeleri çocukluklarına uzanıyor. Birbirine çok yakın farklı iki lisede eğitim almışlar. Bu sayede bir çok ortak arkadaşları varmış. İkisi de lise yıllarında ailelerine açılmış. Birisi Orlando’da üniversiteye giderken, diğeri ise Kentucky’e yol almış.

Bir gün Nick, arkadaşlarının birinin Orlando’ya taşındığı yeni evine yardımcı olmaya gittiğinde Dom’a yemek yeme teklif etmesi ile tekrardan kaderleri kesişmiş. O gün restoran kapandıktan sonra tam 4 saat daha beraber sohbet etmişler ve kısa zaman sonra da resmen uzak mesafe ilişkiye başlamışlar.

Mezun olduktan sonra da kariyer planları bir türlü çakışamayan ikili, tam 7 yıllık uzak mesafe ilişkisinden sonra Brooklyn’de beraber yaşamaya başlamış.

‘Dominic ve ben aşkı erken yaşta bulduğumuz için şanslıydık ama ilk bakışta başka bir siyahi erkeğe aşık olma fikri biraz ürkütücüydü!’

‘Hem eşcinsel bir çift hem de iki siyahi erkek olmak kolay bir olay değildi.’

Yaz Düğünü!

Dominic Orlando’da okurken bol bol geçtiğimiz yaz saldırıya uğrayan Pulse Gay Bar’a gittiğini söylerken, olay olduktan sonra çifti bu durum fazlasıyla şok etmiş.

Çift 2015 yılında Londra’da nişanlanmışken, fotoğraflarının ünlenmesinin ardından da beraber kullandıkları Instagram hesaplarından düğün tarihlerini açıkladı!

7 Temmuz 2017 tarihinde tatlı çiftimiz bir yaz düğünü ile dünya evine giriyor!

Hem aşk hikayeleri hem de düğün haberi, paylaşımı gören insanlar tarafından çokça güzel yorumlar almış.

Aile Desteği

Nick, ailesine açıldıktan sonra babasının bir takım sıkıntılar yaşadığını ama sonrasında aralarındaki ilişkiyi fazlasıyla güçlendirdiğini aktarırken, Dominic’in ailesi ise söylediği ilk günden beri fazlasıyla destekçi bir tavır takınmış.

‘İkimizin de ailesi şuanda Miami’de gerçekleştireceğimiz düğünü dört gözle bekliyor, ve düğünün planlanmasında bize fazlasıyla yardımcı oluyor.’

Tebrikler çocuklar, hem mutlu ve güçlü kalın!

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz