Dünya Haberler

Eşcinsel Fitness Eğitmeni, Evlat Edindikten İki Hafta Sonra Bebeğini Öldürmekle Suçlanıyor!

GMag
Yazar: GMag

cinsel fitness eğitmeni, 18 aylık evlatlık kızını istismar etmek ve öldürmekle suçlanıyor.

31 yaşındaki Matthew Scully-Hicks, ayrıca, ölümünden önce Elsie adlı bebekte ciddi yaralanmalara neden olmakla suçlanıyor.

Cornwall’daki Delabole’da yarı zamanlı bir kişisel antrenör, bebeği öldürdüğünü inkar ediyor.

Cardiff Crown Mahkemesi, Galler Ambulans Hizmetinin 25 Mayıs günü saat 6.20’de Scully-Hicks’ten bir telefon aldığını belirtti. Elsie’nin tepkisiz olduğunu bildirdi. Ve 29 Mayıs’ta hayatını kaybettiği hastaneye kaldırıldı.

Paul Lewis QC, Press Association’a göre, Elsie’nin ölümüne neden olan yaralanmaların davalı tarafından o gün acil servis çağırmadan kısa bir süre önce kendisine uygulandığı tespit edildi.

“25 Mayıs gecesi öğleden sonra, savunmasız bir çocuğa; şiddetten vazgeçmeyen, sevmesi ve koruması gereken ancak bunun yerine saldırmaya çalıştığı, istismar ettiği bir çocuğa yönelik şiddet davranışının trajik doruk noktası olduğunu iddia ediyoruz ve küçük kız sonunda öldürüldü.”

Doktorlar Elsie’nin beyninin her iki yanında da kanaması olduğunu gördüler. Beyinde, hem yeni hem de daha eski kanamaya dair kanıtlar vardı.

Ölüm sonrası yapılan incelemede Elsie’nin birkaç kırık kaburga, kırık bir sol femur ve kırık kafatası da olduğu ortaya çıktı.

Çift, 2012 yılının Ağustos ayında Portekiz’de evlendi ve o yıl evlatlık edinmek istiyordu.

Elsie, doğumundan birkaç gün sonra Kasım 2014’te uyuşturucu bağımlısı biyolojik annesinden uzaklaştırıldı. 10 aylıkken, Eylül 2015’te çiftle yaşamaya başlayan Elsie, resmi olarak 12 Mayıs’ta evlat edinmişti.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz