Editörün Seçtikleri Müzik

Eurovision’un Birbirinden Yakışıklı ’12’ Yarışmacısı

GMag
Yazar: GMag

Sonunda baharla karşı karşıyayız! Bahar bir çok güzel şeyin habercisi olduğu gibi aynı zamanda en eski ve en sevilen yarışmalardan biri olan Eurovision’ın da habercisi!

MANS ZELMERLOW

İsveç meşhur köfteleriyle meşhur olsa da, aynı zamanda yakışıklı şarkıcılara da ev sahipliği yapan bir ülke. Güzel suratı ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Mans, “Heroes” adlı şarkısıyla 2015’te zafere ulaştı.

ALEXANDER RYBAK

Bir diğer İskandinav ülkesi olan Norveç, sahip olduğu güzellikleriyle herkesin hayalini süslüyor. Sempatik suratı ve kaslı bir vücuda sahip olan Alexander Rybak, kendi yazdığı “Fairytale” şarkısıyla, 2009 yılındaki yarışmaya damgasını vurdu ve kazanmayı başardı.

DIMA BILAN

Rusya’daki LGBT özgürlüğü kısıtlanmış olsa da, uzun boylu ve yakışıklı Dima Bilan, bir nebze olsun gönüllere su serpiyor. 2008 yılında “Believe” şarkısıyla yarışmayı kazanan Bilan, sanılanın aksine homofobik bir star değil.

“Fanlarım eşcinsel olması beni ilgilendirmiyor. Bu durum çok doğal bir şey.”

JOE AND JAKE

Yakışıklı ikili Joe ve Jake, yakışıklı olmalarının yanı sıra aynı zamanda çok sempatik olmalarıyla biliniyorlar. Her ne kadar yarışmada 24.sırada yer alsalar da bu ikilinin iyi yerlere geleceğine inanıyoruz!

DOUWE BOB

Özgürlüğün simgesi haline gelen Hollanda, Douwe Bob ile Eurovision’a hızlı bir giriş yaptı. Kıyafetlerini çıkarma konusunda baya liberal olan Bob, dövmeleriyle de dikkat çekiyor.

FREDDIE

Macaristanlı Freddie, hayallerimizi süslemeye devam ediyor. Kalın ve parlak saçlarıyla göz dolduran Freddie, sıcak gülüşü ve vücuduyla da dikkat çekiyor. Yarışmada 19.olan Freddie’nin yanındayız! Gönlümüzün birincisi sensin.

AMIR

Fransa’nın yeni göz bebeği Amir, çarpıcı gülümsemesi, muhteşem vücudu ve seksi Fransız aksanı ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Başarılı performansıyla izleyenleri etkileyen Amir, yakışıklı olduğu kadar yetenekli olduğunu da herkese gösterdi.

JEDWARD

Eurovision’ın en tatlı ikilisi olan Jedward’ı bilmeyen yoktur! Hem 2011 hem de 2012 yarışmalarına katılan ikili, etkileyici sesleri, eğlenceli performansları ve birbirlerinden farklı surat ifadeleriyle izleyen herkesi büyülüyor.

JUSTS SIRMAIS

Letonya’nın son dönemdeki en başarılı şarkıcılarından biri olan Justs, parlak saçları, dolgun dudakları ve uzun boyuyla görenleri etkiliyor. Eşsiz bir sese sahip olan Justs, başarılı performansıyla Eurovision sahnesini tozu dumana kattı!

DONNY MONTELL

Litvanya küçük bir ülke olsa da, Eurovision’a yolladığı şarkıcılarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2012 ve 2016 yıllarında ülkesini temsil eden Donny Montell, kaslı ve düzgün fiziğinin yanı sıra okyanus mavisi gözleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

JESSY MATADOR

Bir diğer Fransız şarkıcı Jessy Matador, ritim ve müzik tutkusunu herkese göstermeyi başardı. “Allez Ola Ola” adlı şarkısıyla büyük ses getiren Matador, 2010’daki yarışmayı 12.sırada bitirdi. Sıcak ve büyük gülümsemesiyle herkesi kendina hayran bırakan Jessy, esnek vücuduyla da dansın güzelliğini herkese sergiliyor.

ERIC SAADE

Ikea’nın ve Abba’nın ülkesi İsveç, yakışıklı ve başarılı şarkıcı Eric Saadee’yi de yarışmaya gönderdi. 3.lük ile ülkesine dönen Saade, sempatik gülüşü ve tatlı suratıyla Eurovision severleri kendine aşık etti.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz