Haberler Transseksüel

Yarın Gerçekleşecek Transeksüel Onur Yürüyüşü’ne 60.000 Kişinin Katılması Bekleniyor

GMag
Yazar: GMag

Fortune Fort Lauderdale, Florida’da; 11 Şubat Pazar günü, öğle saatlerinden öğleden sonra akşam saat sekize kadar 60.000’den fazla kişinin güzel, kumlu Fort Lauderdale Plajı’nda buluşması bekleniyor. Şenliklerin bir parçası olarak şehir ayrıca bölgenin ilk Transseksüel Onur Yürüyüşü’ne ev sahipliği yapacak ve önde gelen transeksüel modeli ve şarkıcı Laith Ashley ve bu etkinliklere katılacak.

Fort Lauderdale Belediye ve Ziyaretçi Bürosu LGBT Pazar Piyasası Başkan Yardımcısı Richard Gray, etkinlikler hakkında şunları söyledi;

“Fort Lauderdale, 25 yıldır LGBT topluluğunu karşılama konusunda öncü ve lider olmuştur. Önemli bir liderlik, önemli ve genellikle göz ardı edilen bir ziyaretçi pazarı olarak, bu topluluğun ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için önemli bir transseksüel araştırması başlattı. Ülkedeki en ilerici varış noktalarından biri olan şenliklerin içine bir Transseksüel Onur Etkinlikleri eklemek doğal bir gelişmeydi.”

Festival boyunca Grammy ödüllü şarkıcı ve söz yazarı Estelle ve uluslararası çapta övgüler alan şarkıcı, flamenko gitaristi Charo (yukarıda) olacak. Ünlü DJ’ler Tracy Young, Deanna ve Power Infiniti, ana sahnede gün boyunca yer alacaklar.

Yorum Yaz