Dünya Haberler

Conor Kennedy Gay Arkadaşını Savunduğu İçin Tutuklandı

The entire Kennedy clan came out in Hyannis port, Massachusetts for a July 4th celebration to participate in a village parade. There were numerous Kennedys in attendance, including Robert Kennedy Jr., Joan Bennett Kennedy, Conor Kennedy, Patrick Shriver, Rory Kennedy, Ted Kennedy Jr., Patrick Kennedy and Ethel Kennedy.  Many of the Kennedys dressed up in costumes to celebrate the national holiday.  Music sensation Taylor Swift also joined the Kennedys for several days over the Fourth of July holiday.

Pictured: 

Ref: SPL414080  050712  
Picture by: David Curran / Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles:	310-821-2666
New York:	212-619-2666
London:	870-934-2666
photodesk@splashnews.com
GMag
Yazar: GMag

Kennedy ailesinin bir üyesi olan Connor Kennedy, taciz edilen gay arkadaşını savunduğu için tutuklandı.

22 yaşındaki Robert F Kennedy’nin torunu Conor Kennedy, Colorado’daki Bootsy Bellows gece kulübünde bir tartışma sonrasında tutuklandı.

maxresdefault

Aspen Times’a göre kavga, barda eğlenen bir grup erkeğin, Kennedy’nin gay arkadaşına sözlü olarak tacizde bulunmasıyla başladı.

Harvard’lı bir ragby oyuncusu olan Kennedy, adamlardan özür dilemesini istedi, ancak tartışma daha da büyüyerek, fiziksel bir kavgaya dönüştü.

Kennedy tutuklandı ve bu davranışından dolayı suçlandı.

rs_819x1024-161229160958-634-john-conor-kennedy-mugshot-kg-122916

Babası Robert F Kennedy, olayı doğruladı. Aspen Times’a konuşan Robert F Kennedy, arkadaşını savunduğu için oğluyla gurur duyduğunu söyledi.

Avukatı ise, ‘Conor, zorbalığa karşı her zaman tepki gösterdi. Arkadaşını savunduğu için mutluyum.’

Kennedy temsilcilerinden yapılan bir başka açıklamada, ‘Olaya birden fazla tanık olan kişiler, iki homofobik saldırganın, Kennedy’nin yakın arkadaşına yönelik tehditler yönelttikleri için, Kennedy’nin sinirlendiğini, aralarında sözlü bir tartışma başladığını, bu tartışmadan sonra Kennedy’e saldırdıkları ifade edildi.

Yorum Yaz