Dünya Haberler

Heteroseksüel Erkekler Pasif Olmayı Neden Bu Kadar Çok Seviyor?

GMag
Yazar: GMag

Öne çıkan bir seks uzmanına göre, ‘Bottoming’ heteroseksüel erkekler arasında gittikçe popülerleşiyor.

Pegging olarak da bilinen bu olgu, bir kadınla bir erkeğin bir dildo veya takma penisle anal seks yapması anlamına geliyor. 

Cinsel köşe yazarı Tracey Cox, anal oyunlar içeren blog gönderilerinin diğer gönderilere nazaran çok daha fazla ilgi çektiğini söyledi.

“Pegging 2016’nın en sıcak seks trendiydi ve bir heves olmaktan çıkıp, birçok çiftin en az bir kere denediği bir şeye dönüştü. 20 yıl önce pegging hakkında yazdığımda ‘NE? Benim erkek arkadaşım/eşim eşcinsel değil neden böyle bir şeye ilgisi olsun?’ gibi tepkiler aldığımı hatırlıyorum.”

Ancak reddit’teki yeni bir başlık, heteroseksüel erkeklerin anal zevki sevmesi hakkındaki mitleri ve yanlış bilinenleri açıklığa kavuşturdu. Başlık heteroseksüel bir adamın bottoming hakkında tavsiyeler istemesiyle açıldı. Adam sorusunda:

“Öğrendiğime göre kız arkadaşım yarın benimle bottoming yapmayı planlıyor. Ona bir haftasonu boyunca boyun eğme, şaplak atma, ayak tapması ve zorla çıplaklık sözü verdiğim için ‘Hayır’ diyemiyorum. Peki nasıl hissettiriyor?” dedi.

Bir kullanıcının verdiği cevap:

“Kız arkadaşı tarafından ÇOK SIK ‘peglenen’ birisi olarak, ıkınarak çok daha iyi hissedebilirsin, hele ki orgazma yakınsan. Ayrıca, her zamanki klişe tavsiye: kayganlaştırıcı, kayganlaştırıcı ve daha çok kayganlaştırıcı.”

Bir başka kullanıcının verdiği tavsiye ise şöyle:

“Dikkatli ol, kanka. Bu aşırı maskülen olmamak isteyeceğin durumlardan biri. Eğer canın acıyorsa söylemekten çekinme.”

Sunday World, geçenlerde heteroseksüel erkek okurlarına pegging’i deneyip denemediklerini ve hakkında ne düşündüklerini sordu ve bazı ilginç cevaplar aldı. Kamogelo rumuzlu kullanıcı:

“Kız arkadaşıma, dildoyla içime girmesini istediğimi söylediğimde bunu yaptı ve hayatımın en tatmin edici orgazmını yaşadım. Daha önce hiç öyle hissetmemiştim, harikaydı.” dedi. 

Chicago’dan Brad de konu hakkında şu yorumu yaptı:

“Peglenmek sizi gerçekten bir erkeğe dönüştürüyor. Önce 4 inçlik bir takma penisle başladık, sonra 6, sonra 10. Şimdiki hedefimiz 12’ye çıkmak!”

Yorum Yaz