Editörün Seçtikleri

Hoşlandığınız Erkeğin Aradığınız Sevgili Olmadığını Gösteren 10 Durum

GMag
Yazar: GMag
  1. Size ciddi bir şeyler istemediğini direkt olarak söylüyorsa

Normal söylenen sözden ziyade yapılan işler önemlidir ancak bu gibi bir durumda karşı tarafın dediğine kulak vermeniz gerek. Bazen karşınızdaki insanın bir şeyleri sonlandırmakta pek iyi değildir ve şirin davranmaya çalışır ancak aslında ciddi bir şeye niyeti pek yoktur. Eğer size sizinle ciddi bir ilişki yaşamayı düşünmediğini söylüyorsa artık bir zahmet mesajı alın. Onu değiştirmeye çalışmayın. Daha da kötüsü, onun “hazır” olmasını beklemeye falan sakın kalkışmayın.

  1. Sizinleyken telefon elinden düşmüyorsa

Bu durumdan almanız gereken mesaj aslında sizinle değil, başka bir yerde başka biriyle olmak istediğidir. Karşı taraf sizinle birlikteyken sürekli Instagram, Facebook, Twitter gibi platformlarda gezinmemeli. Durmadan arkadaşlarıyla mesajlaşmamalı. Hele ki sizinleyken Grindr’a girmek gibi bir gaflete kesinlikle düşmemeli. Eğer durum buysa hareketleriyle sizinle ciddi bir şey düşünmediğini düpedüz belli ediyordur, üzgünüz.

  1. Her şeye kolayca kızıp, sıra anlayış göstermeye gelince çok zorlanıyorsa

Böyle davranan bir erkek asla sağlıklı bir ilişki kuramaz. Sizinle empati kurmak yerine olaylara sürekli bağırıp çağırarak tepki veren biriyle birlikte olmayı inanın istemezsiniz. Bu hem olgunluktan yoksun hem de küstahça bir davranış. Yol verin gitsin.

  1. Kendisini durmadan sizinle kıyaslıyorsa

Aman tanrım! Bu kesinlikle onun kendine güveni olmayan ve bencil biri olduğunu gösteren bir durum. Sizin başarınızla mutlu olmalı, sizin başarınıza bakıp “Ben neden patronlarım tarafından takdir edilmiyorum?” diye hayıflanıp mevzuyu kendine çekmemeli.

  1. Sizi yalnızca gecenin bir vakti görüşmeye çağırıyorsa

İnceyi görün artık. Eğer yalnızca geceleri buluşuyor ve daha ileriye gidemiyorsanız demek ki sizinle sadece sevişmek istiyor, fazlasını değil. Durum bu kadar basit aslında.

  1. Telefonundan seks uygulamalarını silmek istemiyorsa

Bu ilişkinizin türüne göre değişir tabi. (Eğer açık ilişki yaşıyorsanız bu madde sizi kapsamıyor.)

Ancak eğer bir süredir birlikteyseniz ve hala telefonunda Grindr, Scruff, Hornet gibi uygulamalar silinmemişse karşınıza alıp onunla bir konuşun deriz. Belki de Grindr’ı kullanmadı, sadece uygulamayı silmeyi unuttu. Fakat size uygulamaları kullanmayı ve erkeklerle seks için muhabbet etmeyi hala sevdiğini söylerse, zaten yapmanız gereken şeyi biliyorsunuz. Topuk topuk topuk.

  1. Bir karar alırken sizi de hesaba katmıyorsa

Sizi ilk sıraya koymamalı. Her zaman ilk sıraya kendisini koyması gerektiğini düşünüyoruz. Bu tüm insanlar için geçerli. Ancak buna rağmen yeri geldiğinde sizi de hesaba katması gerekiyor. Sizin hisleriniz ve mutluluğunuz onun için bir anlam ifade etmeli, bir karar aldığında bunun sizi nasıl etkileyeceğini düşünmesi gerekiyor.

  1. Sizi ve vücudunuzu yönetmeye kalkıyorsa

Böylelerini gördüğünüzde ardınıza bile bakmadan kaçın. Partneri Instagram’a seksi fotoğraflarını koyduğu için kıskanan tipleri tanıyoruz. Böyle bir durumda ya pasif agresif davranırlar ya da partnerlerinden artık böyle fotoğraflar paylaşmamalarını isterler. Hayır. Bu sizin vücudunuz. Onun değil. Canınız ne isterse onu yapın. Eğer kendini rahatsız hissediyor ve size kibarca böyle paylaşımlar yapmanızdan hoşlanmadığını çünkü erkeklerin size durmadan mesaj atmasından nefret ettiğini söylüyorsa bir derece anlarız. Ancak sizi zorluyor ya da pasif agresif davranışlarda bulunuyorsa yolu açık olsun.

  1. Arkadaşlarınız ya da aileniz onunla birlikte olmamanız gerektiğini düşünüyorsa

Ailenizin ve arkadaşlarınızın fikirlerini lütfen göz ardı etmeyin. Eğer birden fazla arkadaşınız onunla birlikte olmamanı gerektiğini düşünüyorsa onları dinlemenizi öneririz. Sizi tanıyorlar. Onların arkadaşınız olmasının bir sebebi var. Onlara güveniyorsunuz. Dediklerini dinleyin.

  1. Cinsel bakımdan sizinle aynı görüşte değilse

Bu birçok farklı anlama gelebilir. Mesela seks yapmayı sizin kadar sevmiyor olabilir. İkiniz de pasif olabilirsiniz. Onunla ciddi bir ilişkiniz olmasına rağmen hala başkalarıyla seks yapmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz.  Ya da sizin garip fantezileriniz varken onun hiç yoktur. Bazı şeylerde orta yol illa ki bulunur. Ancak bazı şeyler ne yazık ki ilişkinize son verebilecek boyutta olabilir. Yani diyeceğimiz odur ki cinsel bakımdan birbirinizle uyumlu olduğunuzdan emin olun.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz