Editörün Seçtikleri

İlk Buluşmada Sormamanız Gereken 8 Soru!

GMag
Yazar: GMag

Gönül işleri kolay değil. Aksini iddia eden ya yalancıdır ya da mazoşisttir. Bazen ilk buluşmada zararsız gibi görünen ama kesinlikle kaçınmamız gereken sorular sorabiliriz. İşte sekiz tanesi!

1)  Açılma sürecin nasıldı?

İlişkiniz ilerlediğinde bunu tartışmak çok güzel olabilir ama bu ilk buluşma için uygunsuz bir soru. Bu çok kişisel bir soru olduğunda karşınızdaki kişi bunu tartışmak istemeyebilir ve rahatsız olabilir.

2) Eski sevgilinle neden ayrıldınız?

Sorulmaması gereken başka bir kişisel soru. Sizi eski sevgilileriyle karşılaştırmasını istemezsiniz!

3) Sık sık birileriyle buluşur musun?

Cevap evetse muhtemelen onu yargılayacak ve endişeleneceksiniz. Belki de doğru kişiyi aradığı için sık sık başkalarıyla buluşuyor. O kişi ya sizseniz?

4) Ciddi bir şeyler düşünüyor musun?

Bu ilk buluşma için fazla ciddi bir soru olduğundan sonraya bıraksanız daha iyi edersiniz.

5) Ne sıklıkla Grindr/Tinder kullanıyorsun?

Suları test etmek istiyorsunuz, ama hepimiz bu uygulamaları kullanıyoruz. Öküz altında buzağı aramayın!

6) Ne zamandır teksin?

Buradaki problem ne söylerse söylesin onu yargılayacak olmazsın. Geçen aydan beri ya da bir seneden beri dese de ikisinden de şüphelenebilirsiniz.

7) Neden teksin ki?

Bu soru tek olmanın kötü bir şey olduğunu ima ediyor. Size iltifat ediyormuşsunuz gibi gelebilir ama karşınızdakini incitebilirsiniz. Bu konulara hiç girmeyin.

8) Aktif misin Pasif mi?

Burada işler biraz karışıyor, çünkü çok güzel zaman geçirdikten sonra ikinizin de sadece aktif/pasif olduğunu öğrenmeniz hoş olmayabilir. Ama onun dışında bu soru çok agresif. İkiniz de aynı roldeyseniz bile bunu halledebilirsiniz. Seks sadece penetrasyonla olmuyor!

Yorum Yaz