Editörün Seçtikleri

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 14 Kuir Model

GMag
Yazar: GMag

1- Cory Wade @coryw4de

Wade, American’s Next Top Model yarışmasının ilk açık eşcinsel yarışmacısıydı.

2- Laith Ashley @laith_ashley

Ashley, transseksüel aktör, şarkıcı ve model.

3- Munroe Bergdorf @munroebergdof

Transseksüel aktivist, Instagram sayfasını cinsiyet ve kimlik konularını tartışmak için kullanıyor.

4- Rain Dove @raindovemodel

Moda dünyasındaki cinsel normları yıkmaya çalışan Dove, eskiden itfaiyeciyken, şu anda modellik yapıyor.

5- Buck Angel @buckangel

Angel, porno film yıldızı ve transseksüel aktivisti bir model.

6- Jack Mackenroth @jackmackenroth

Kendisi, yaklaşık 30 yıldır HIV’le yaşayan bir aktivist.

7- Yasmine Petty @yasminepetty

Fas ve İtalya kökenli model, aynı zamanda moda yazarı.

8- Catherine McNeil @catmcneil

Biseksüel moda ikonu, 14 yaşında bir modellik yarışmasını kazandı.

9- Shaun Ross @shaundross

Ross, Vogue ve GQ dergilerinde yer alan ilk erkek albino model.

10- Freja Beha Erichsen @frejabeha.erichsen

Danimarkalı model, androjen görünümüyle biliniyor.

11- Becky Holladay @mickeypancake

Androjen diğer bir model olan Holladay, deri ceketin bir insana nasıl yakışacağını herkese gösteriyor.

12- Aydian Dowling @alionsfear

Dowling, Men’s Health’e kapak olan ilk transseksüel erkek model oldu.

13- Courtney McCullough @courtneymccullough6

Konservatuar dans bölümünden mezun olan model, bütün dünyayı tek başına dolaşıyor.

14- Godfrey Gao @godfreygao

Gao, “Dünyanın İlk Asyalı Süpermodeli” ünvanına sahip.

Yorum Yaz

+1
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar