Editörün Seçtikleri Sinema

İnternetten İzleyebileceğiniz En Ateşli ve Gerçekçi 10 Eşcinsel Seks Sahnesi!

GMag
Yazar: GMag

Canı sıkılanlar için; bu, isyankar ve gerçekçi, hayatın içinden, akıllı telefonunuzdan bile anında ulaşabileceğiniz eşcinsel seks sahneleri listesini hazırladık.

1.Queer of Folk

Çığır açan Showtime dizisi, milenyum sonrası eşcinsel hayatını anlatıyor ve birçok erkek erkeğe aksiyon sahnesi içeriyor.

2. King Cobra

Porno yıldızı Brett Corrigan’ın hayatını anlatan, James Franco, Christian Slater ve Garrett Clayton’ın da rol aldığı filmde, birçok seksi adamı birçok seksi pozisyonda görmemiz sürpriz değil.

3. Holding the Man

Aynı isimdeki romanın uyarlaması olan Avustralya film, AIDS krizinin başlarında, talihsiz iki adam arasındaki aşk hikayesini anlatıyor. Bu özet, kulağa seksi gelmese de umutsuz zamanlar, kendinden geçmiş sevişmelere zemin hazırlayabiliyor.

4. Sense8

LGBT karakterleri barındıran belki de en seksi dizi olan Sense8, erkek çıplaklığı, grup seks ve erkek erkeğe aksiyon konularında hiçbir eksiklik çekmiyor. Meksikalı pembe dizi yıldızı Lito ve erkek arkadaşı Hernando arasındaki ilişki kesinlikle görmeye değer.

5. The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo

Alkışlanan internet dizisi, Los Angeles’taki eşcinsel hayatını anlatan samimi hikayesiyle çok büyük dikkat çekti. Ayrıca kanal sansürlerine takılmayan dizide, bazı çok samimi seks sahneleri de var. Brian Jordan Alvarez soyunduğunda hiçbir şeyin ters gitme ihtimali yok.

6. Shank

Uyarmadı demeyin: bir sürü ateşli erkeği içeren bu film, yufka yüreklilere göre değil. Birbirine de ‘girişmek’ isteyen bu iki İngiliz gangsterin hikayesi, şok edici korkunç dönüm noktaları ve acımasız cinsel şiddet sahneleri içeriyor. Ayrıca çekilmiş en ateşli cinsel tansiyon sahnelerinden birine de hazır olun.

7. Bangkok Love Story

Bangkok şehrinde geçen suç dramasında, erkek kurbanına aşık olan bir kiralık katilin hikayesi işleniyor. Şiddet ve belirsizlik devam ederken, seks de işin içine karışıyor.

8. Wet Hot American Summer

Bu klasik komedi filmini de listeye dahil ettik çünkü bir çoğunuzun Bradley Cooper’a yanık olduğunu biliyoruz. Micheal Ian Black’le mercimeği fırına vermesini izlemek tüm dertlerinizi unutturacak.

9. Looking

Adı ‘Grindr Çağında Aşk’ da olabilecek HBO dizisinde, seksi an eksikliği hiç çekilmiyor. Jonathan Groff ve başka birçok seksi erkeğin oynadığı diziyi aralıksız izleyin, filmine bakın ve tekrar tekrar izleyin. 

10. Feral

Seksi bir oda arkadaşı arayan en iyi arkadaşlar Billy ve Daniel’in hikayesini anlatan Dekkoo dizisinde, çok ama çok gerçekçi erkek erkeğe aşk sahneleri var. Dizi ismini kesinlikle hak ediyor diyebiliriz.

 

Yorum Yaz