Gösteri & Dans Video

İzleyin: Dansla LGBT Görünürlüğü Arttırmak!

GMag
Yazar: GMag

Hollywood sokakları La La Land’den beri böyle romantiklik görmedi!

Bu iki genç erkek Los Angeles sokaklarını paylaştıkları bu renkli video ile onur ve eğlenceyi beraber harmanlayarak süslüyor!

DanceOn Network tarafından yayınlanan video, dansçı Derek Tabada ve Will Johnston’ı, Dylan Hyde’ın “Clearly” şarkısı ile, muazzam takım elbiseleri ile dans ederken görüyoruz. Şahin gözlü izleyiciler hatırlayacaktır ki, bizler Johnston’ı benzer bir proje olan “The LGBTQAlphabet”te de bu ayın başında görmüştük.

Bir noktada dansçılar Instagram’ın Onur Ayı etkinliği için pembeye boyadığı Paul Smith’in Batı Hollywood vitrinini görüyoruz.

DanceOn CEO’su Amanda Taylor HuffPost’a yaptığı açıklamada şirketinin LGBT toplumu için destekçi olduğunu ve kendilerince LGBT görünürlüğü yaratmaya çalıştıklarını hedeflediklerini aktardı.

The Paul Smith vitrini tabi ki, her zaman olduğu gibi yine pembeye büründü ve de Güney Kaliforniyanın yine en fotoğraflanan noktası olmayı başardı. Yeni yapılan boyama işlemi ise “paylaşılan hikayelerle ilişkileri güçlendirmek” için Instagram tarafından oluşturulan 5 boyama projesinden birisi oldu. Diğer duvarlar ise Madrid, Londra, Cleveland, Nashville’de #KindComments (kibar yorumlar) etiketiyle bulunuyor.

“Onur Ayı boyunca hedefimiz bu duvarların sosyal medya üzerinden LGBT toplumu hakkında güzel yorumlar yaparak her yere yayılabilmesi.” diyen Instagram yöneticilerinden Marne Levine, “hadi gelin beraber desteğimizi gösterelim” diyor.

Gelin 7 Haziran Gökkuşağı Duvarından o güzel fotoğraflardan bir kaçına bakalım!

 

Yorum Yaz