Haberler Sinema

İzleyin: Bu Filmde Unicorn Maskeli Bir Katil, Drag Kraliçelerini Öldürüyor!

GMag
Yazar: GMag

‘Fantezinin bitip cinayetin başladığı nokta’

Unicorn maskeli bir katilin peşi sıra drag kraliçelerini öldürdüğü yeni film Killer Unicorn, yakında izleyicisiyle buluşacak.

Ay nasıl kıyacaksınız bu güzelliklere.

Film bu hafta sonu Bushwig (drag, müzik ve sevgi festivali) festivalinde galasını yapacak.

José D. Álvarez, yönetmen Drew Bolton ve müzisyen Tyler Stone, bu geleceğin kült filminin zihnen ardında yatan kahramanlar.

Billboard’a verdikleri röportajda filmde birçok klasik korku filmine göndermeler olacağının ve ‘karanlık, müstehcen’ sahneler de olacağının sözünü vermişlerdi.

Üçlü aynı zamanda bir fragman da hazırladı.

Bolton filmi şöyle tanımlıyor: ‘Unicorn maskesi giyen seksi bir adam Brooklyn’deki drag kraliçelerini öldürmeye başlar. Fantezi biter ve yerini cinayete bırakır.’

Álvarez ise filmin ‘hem korkunç hem de kuir’ olduğunu belirtti.

Filmin en komik sahnesi açık ara farkla ‘bir drag kraliçesinin katilin idrarında boğulduğu’ sahne.

‘Unicorn maskeli bir adam Brooklyn’deki gece hayatını kana bulamaya geliyor’

Filmin IMDB’deki özetinde ana karakterin Danny, ‘Brooklynli klasik bir parti erkeği’, olduğu yazıyor.

Bir gece yabancı biri tarafından saldırıya uğrar ve tekrar dışarı çıkmak istemez. Hala ‘o korkunç olayın etkilerini yaşamaktadır.’

Bir yıl sonra ise arkadaşları sonunda onu gece dışarı çıkmaya ikna eder.

Hikaye şöyle devam ediyor: ‘Arkadaşları Danny’nin korkularıyla yüzleşip yeniden sokaklara dönmesini isterler. Danny kabul etmez, ancak daha sonra PuppyPup adında yeni biri hayatına girer ve Danny sosyal hayatına ve Brooklyn gecelerine ikinci bir şans vermeye karar verir.

‘Derken arkadaşları aniden ortadan kaybolup korkunç şekillerde öldürülmeye başlar ve Danny kendi hayatı dahil o gece ona yardım eden herkesin hayatının tehlikede olduğunu anlar.

‘Unicorn maskeli bir adam Brooklyn gecelerini kana bulamaktadır, her seferinde yalnızca bir drag kraliçesini öldürür ve intikamını alana dek de öldürmeye devam edecektir.’

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz