Popnografi Video

İzleyin: Gus Kenworthy, Çıplak Pozlarını Ellen’a Anlattı

GMag
Yazar: GMag

Olimpiyat kayakçısı Gus Kenworthy Ellen Show’a konuk oldu ve programda çıplak poz vermesinden, Başkan Yardımcısı Mike Pence’e kadar her şey konuşuldu.

İlk önce Kenworthy’nin ESPN’in Body Issue’da çıplak pozlar vermesi gündeme geldi. Ellen, ekrana bir fotoğraf getirdi ve yakışıklı sporcu kızararak yüzünü kapadı.

Ellen, Gus Kenworthy’ye şu soruyu yöneltti;

“Çıplak kayak yapmak daha mı iyi?”

Sporcunun cevabı ise şu oldu;

“Alplerdekiler sürtünmeyi azaltmak için bisikletçiler ve atletler tarafından giyilen tek parça bir kıyafet giyiyor, benim yaptığım da buydu…”

İşte o çekimden bazı fotoğraflar;

Ayrıca programda; Gus’ın gay bir sporcu olmaktan gurur duyduğunu gösteren Head & Shoulders reklamından da bahsettiler.

Kenworthy, Ellen ile başka şeyler hakkında da konuştu. Örneğin Ellen’ın büyük bir hayranı olmak gibi… Hatta programdayken, yaklaşmakta olan yarışmalarından çok daha heyecanlı olduğunu da belirtti.

İkili son olarak, Olimpiyatlardaki ABD Temsilciliğinin lideri seçilen Başkan Yardımcısı Pence hakkında da konuştular.

Kenworthy ise şu açıklamaları yapıyor;

“Tuhaf bir seçim gibi görünüyor. 2018’deyiz, Olimpiyatlara gideceğiz ve ben ve Adam Rippon, Olimpiyatlarda yarışan ilk iki gay erkeğiz. Zamanın nasıl değiştiğini görmek inanılmaz… Fakat sonra, LGBT topluluğuna doğrudan saldırmış bir kişiyi bu görev için seçmek kötü bir uyum gibi görünüyor. Olimpiyatların amacı tamamen herkesi dahil etme ve insanları bir araya getirmedir.”

Yorum Yaz