Haberler Lezbiyen

İzleyin: Harry Potter Temalı Evlenme Teklifi

GMag
Yazar: GMag

JK Rowling, Harry Potter temalı evlilik teklifini kutlamadan geçmedi. Slytherin mensubu Heather Pearson, kendisi gibi Harry Potter serisine hayran olan Kelsey Stacy’e olabilecek en güzel şekilde evlenme teklif etti. 

Cadılar Bayramı’nda olmasını önceden planlayan ve bu anı bir yıldır beklediğini söyleyen Pearson, YouTube’a yüklediği video ile sürecin detaylarından bahsetti. 

“Kelsey ile yıldönümümüzde Harry Potter World’e gitmiştik. Harry Potter sevdalısıyız. Kitapları ve filmleri, hepsi dahil.”

“Kelsey’i gördüğüm an ‘O’ kişi olduğunu anladım.”

Önceden Slytherin cübbesi ve asasına sahip olan çift, Kelsey önderliğinde Cadılar Bayramı partisini düzenlemeye koyulmuştu.

Pearson: “Kendi nişan partisini tasarladığından haberi yoktu!”

Partinin gerçekleşeceği gün, etrafa Kelsey’nin bulabileceği ipucu nesneleri yerleştirdi ve son nesne olarak da Slytherin’in sembol isimlerinden Draco Malfoy imzalı aşk mektupları vardı. 

Elinde ikilinin Harry Potter serisindeki favori kitabı Ateş Kadehi ile gelen Pearson’un heyecanı yüzünden okunuyordu. 

Pearson’un bu dahiyane planı ve teklifi karşısında duygularına hakim olamayan Kelsey, evlilik teklifini kabul etti ve ikili arkadaşları tarafından alkış yağmuruna tutuldu. 

Görüntüler, Harry Potter’ın yaratıcısı JK Rowling’e kadar gitti ve Rowling, çifti Twitter’da yaptığı paylaşım ile kutladı.

“TEBRİKLER 🌈💕 🍾”

Harry Potter özellikle LGBT topluluğunda oldukça popüler. Farklı farklı evlilik tekliflerine sahne olan Harry Potter World de aynı şekilde. 

Harry Potter hayranlarının tematik evlilik tekliflerinde en büyük rakibi Pokemon topluluğu. 2015 yılında Poke topu ile evlilik teklifi eden bir genç, tüm bu evlilik oyununu yeni bir seviyeye çıkarmıştı. 

Yorum Yaz