reklam
Sinema Video

İzleyin: “My Friend Dahmer” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

GMag
Yazar: GMag

Disney yıldızı Ross Lynch, önümüzdeki filmi My Friend Dahmer’da Jeffrey Dahmer rolüyle; masum oyunculuk köklerinden ileri bir adım atıyor.

Amerikan tarihinin en meşhur seri katillerinden biri olan Jeffrey Dahmer, 1978-1991 yılları arasında 17 erkek öldürdü.

Gençliğinin zamanında, My Friend Dahmer, katilin hayatına ve zihnine, ulusun dikkatini çekmeden yıllar önce, ürpertici bir bakış açısı sunuyor.

Entertainment Weekly’de filmle ilgili şu ibareler yer alıyor;

Dahmer’in büyüdüğü gerçek evdeki filmin bir bölümünü çeken yönetmen Meyers, “Hikayemizin tamamı aşina olduğumuz hikayeden önceki hikayeydi” diyor. “Kitap, 70’lerin ortalarında ve sonlarında Akron’un banliyölerinde yetişen Jeffrey Dahmer’ın lise yıllarına ait bu unutulmaz, üzgün, komik, gerçek görünümdür ve tam olarak bu film haline geldi. Jeffrey Dahmer’ın lise çağlarındaki rolünü oynayabileceğine inandığım bir aktör bulmak için kapsamlı bir araştırma yaptım. İki ana genç rolü için 80’den fazla oyuncuyla tanışmış olmalıyım. Onunla tanıştığım zaman Ross’ta karar kıldım. Her ikisinde de bir aktör olarak çok yönlülüğü ve görünümü hissettim. Ve daha sonra, ona bir gözlük taktığımızda tam anlamıyla Jeff’e benzedi!”

Filmin fragmanını da buradan izleyebilirsiniz;

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz