Haberler Televizyon

İzleyin: Ricky Martin Homofobi ve TV’de Poposunu Göstermek Hakkında Konuştu

GMag
Yazar: GMag

Ricky Martin 2018’de televizyona dönüyor!

Şarkıcı, salı günü Ellen DeGeneres’e konuk oldu ve American Crime Story: The Assasination of Gianni Versace’deki rolü hakkında konuştu. Röportaj, daha önce Latin Amerika’da çeşitli dizilerde ve ABD’de General Hospital’da oynayan Martin için önemli bir ilkti.

“Bir dakika durup, bunun benim Amerika’da bir aktör olarak verdiğim ilk röportaj olduğu gerçeğini sindirebilir miyiz?”

1997’de 5 kişiyi öldüren Andrew Cunanan tarafından öldürülen son kişi olan modacı Gianni Versace’nin ölümünü konu alan ve 17 Ocak’ta yayına girecek olan dizi, Versace’nin ölümünden birkaç gün sonra intihar eden Cunanan’ın cinayetleri işlerken hangi motivasyonla hareket ettiğini de anlatacak.

Martin, Versace’nin uzun süreli sevgilisi model Antonio D’Amico’yu canlandırırken, Edgar Ramirez Versace’yi, Penelope Cruz tasarımcının kardeşi Donatella Versace’yi ve Darren Criss de Cunanan’ı canlandıracak.

DeGeneres, Martin’in D’amico olarak mayoyla çekildiği bir fotoğrafı gösterdiğinde stüdyodakiler heyecanla alkışladı.

 

#ACSVersace January 17, 2018. You can’t miss it.

Ricky (@ricky_martin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Martin’in fotoğrafa cevabı:

“Hey, yapman gerekeni yapmalısın. Açık olmak gerekirse çok daha iyisi görülecek bu dizide, popomu ilk defa televizyonda gösteriyorum.”

Porto Rikolu yıldız dizinin, 90’lardaki çığrından çıkmış olan ve Versace’nin ölümüne sahne hazırlayan homofobiye meydan okuduğunu da söyledi.

“90’larda uğraştığımız bu konuyla hala uğraşıyoruz. Cunanan, aylar süren bir cinayet serisine başladı ve FBI’ın en çok aradığı insandı. Saklanmıyordu, ancak her nedense bir türlü bulunamadı. Sanki ‘Hey eşcinselleri öldürüyor, başka tarafa bakalım’ tavrı hakimdi. Biz de bu dizide bununla yüzleşmeye çalışıyoruz.”

Röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Yaz