Popnografi

İzleyin: Troye Sivan: İlk Ereksiyon Sebebim Zac Efron

GMag
Yazar: GMag

Yeni albümü Bloom’un tanıtımını yapan Avustralyalı şarkıcı, bu hafta katıldığı bir televizyon programında biraz viski içtikten sonra, sunucu Andy Cohen’e ilk ereksiyonunun sebebinin Zac Efron olduğunu söyledi.

Daha sonra genç şarkıcı henüz 16 yaşındayken, Zac Efron’un da oynayacağı bir filmin seçmelerinde tuvalete gittiğinde karşılaştılar.

“Bakmadım. Konuşmak istedim ama iki erkek tuvaletini yaparken doğal bir şekilde muhabbet başlatmak imkansız olurdu, ben de sustum.

“Hatırlıyorum da Zac Efron’u ilk çekici bulduğumu farkettiğimde ağlamıştım. 13 yaşında olmalıyım. Erkeklere ilgim yok sanıyordum ve o adamı çekici buluyordum, bu benim için çok tuhaftı.”

Garrard Conley’in “gayleri iyileştirme” kampında geçirdiği zamanı anlatan günlüğün yakında çıkacak olan filmi Boy Erased’deki rolünden de bahseden Sivan, “Ailelerle iletişim kurmak istiyorum, çocuğunuz eşcinsel olduğunu söylediğinde verecekleri tepkinin onun hayatında ne kadar büyük bir etkisi olacağını bilmelerini istiyorum” diye konuştu.

Geçen seneki GLAAD Medya Ödülleri’nde, 14 yaşında Youtube’da gay olduğunu açıklayan Sivan, hem işlerinde hem hayatlarında eşit hakları destekleyen LGBT medya profesyonellerine verilen Stephen F.Kolzak ödülüne layık görülmüştü.

Yorum Yaz