Dünya Kitap

James Franco, James Franco’ya Soruyor: ‘Tam Olarak Gay Misin, Nesin Sen?’

GMag
Yazar: GMag

10 parmağında 10 marifet olan James Franco, bir şiir kitabı aracılığıyla erkekleri kışkırtma yolunda.

Kariyerini bitiren bir Kuir ayrımı geçirdikten sonra, şair Franco, çokça tartışılan cinsel yönelimini yine bu konuda en çok tartıştığı kişi ile yani kendisi ile yüzleşerek, belirtti.

James’in yeni şiir kitabı olan ‘Heteroseksüel James/Eşcinsel James’in Amazon’daki yorumuna göre:

Aktör James Franco’nun şiirlerinin olduğu yeni cep kitabı ‘Heteroseksüel James/Eşcinsel James’, onun karma kişiliğinin yönlerini keşfediyor. ‘Heteroseksüel James/Eşcinsel James’ ham, samimi ve sınır tanımayan şiirsel bir oluşum romanıdır. James Franco; bir aktör olarak hayatı, cinsel yönelimi, kimlik soruları, cinsiyet, aile, Gucci, Lana Del Rey, James Dean ve Hollywood hakkında yazıyor. Şiirsel tarzı, imgeselden düzyazıya kadar değişkenlik gösterir. Cep kitabında, ayrıca  ‘Heteroseksüel James’ tarafından yönetilen ‘Eşcinsel James’ ile yapılmış bir röportaj da bulunmaktadır. ‘Evet. Heteroseksüel James soruları soruyor: En önemli noktaya gelelim: ‘Tam olarak gey misin, nesin sen?’

Bu sorular ve diğerleri, ‘Heteroseksüel James/Eşcinsel James’ 1 Ocak’ta raflarda yerini aldığında cevaplanacak. Veya dijital kopyasını alabilir ve Gey Franco susuzluğunuzu şimdi giderebilirsiniz.

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz