Editörün Seçtikleri

Kendinden Yaşça Büyük Kadınlarla İlişki Yaşamanın Mükemmel Olmasının 8 Nedeni

GMag
Yazar: GMag

1- Bilgelik

Genel olarak yaş arttıkça, bilge olma ihtimali de artar. Yaşın ilerlemesi konusunda en iyi şeylerden biri, ne yaptığınız hakkında bir fikriniz olduğunda neredeyse her şeyin ne kadar rahat olduğunu anlamaktır. Ve bu, diğer her şey gibi flört etmek için de düşünülebilir.

2- Deneyim

Yaşı büyük kadınlar ilginçtir. Eğer yaş farkı 10’dan fazlaysa, sizin için önünüzde keşfedilecek farklı “on yıl”lar var demektir.

3- Para

Yaşı büyük kadınlar genelde kariyerlerinde ilerlemişlerdir, ki bu güzel bir şey. Eğer kariyeri bir kenara bırakıp, hayatlarını yaşadılarsa bu da ayrıca güzel bir durum. Yani sonuç ne olursa olsun, sonuç çift taraflı kazanç. Kim olduğunu ve neyi istediğini bilmek erken yaşlarda başarılabilen bir şey değildir.

4- Arkadaşlar

Kültürel farkındalık, politik ve savaş hikayeleri ve ilginç hobileri ve yaratıcılığı ile muhteşem insanlar tanımak için sizden çok daha fazla yaşamış olmaları bir avantajdır.

5- Kediler

Bir nedenden dolayı, olgun kuir kadınlar kedilere oldukça düşkündür ve bu kesinlikle harika bir özellik!

6- Seks

Onca yıllık yaşanmışlıklar sayesinde, olgun kadınlar ne istediklerini ve karşı tarafın neler isteyebileceğini bilir ve sizi bir harita okur gibi okurlar.

7- Kültürel mükemmellik

Bu; kaliteli kitaplar, filmler, müzik ve sanat biriktirmek için sizden ekstra on yıl daha yaşamış olmaları anlamına gelir. Kültür ve sanat alanlarında size neler katabileceklerini bir düşünün!

8- Özgüven

Olgun kadınlar daha açık ve daha özgüvenli olurlar. Kendilerine acı çektirmek için daha az, eğlenmek için ise daha fazla vakit harcarlar!

Yorum Yaz