Dünya Haberler

Kıyıya Vuran Dildolar Halkta Şok Etkisi Yarattı!

GMag
Yazar: GMag

İtalya’da güneşlenmek isteyen vatandaşlar bu hafta hayatlarının şokunu yaşadı.

Sonbahar yaprakları düşmeye başlamışken sahile inen insanlar kıyıya vuran penis şeklindeki birtakım objelere denk geldi ve bu objelerin dildo olduğu ortaya çıktı.

Licola Mare Temizlik Kurumu gönüllüleri plajı çocuklar için yeniden güvenli bir bölge haline getirmek için gönüllü olarak seferber oldu ve seks oyuncaklarını topladı. Olaydan sonra çocukların plaja girmeleri yasaklanmıştı.

Olaydan sonra bir gönüllü yaşadıklarını şöyle belirtti: “Onları kıyıya vurmuş halde gördüğümüzde gülmeden edemedik çünkü o an başka bir şey yapabilecek halde değildik.”

Kurumun başkanı Umberto Mercurio daha sonra bu olayın ilk defa yaşanmadığını açıkladı. Dildolar kıyıya vuruyor çünkü plaj, okyanus akıntısının tam sonunda yer alıyor.

Ancak biz daha ziyade yüzlerce seks oyuncağının neden ve kim tarafından okyanusa atıldığı. Ne israf ama…

Hayır düşünsenize, köpeğinize yakalaması için bir dal parçası atıyorsunuz, bir de bakıyorsunuz ağzında dildoyla size doğru geliyor. REZALET.

OK_Jel_AnaBanner

3 Yorum

  • hahahaha 😀 tek tük çıksa anlarım, teknede kullanan biri atmış vs. derim, ama yüzlerce seks oyuncağı dedilerse bir sıkıntı var. aklıma bir sex shop arızalı veya eski ürünleri denize atmış olabilir o da oldukça kötü… ama hikaye komik tabii 😀

Yorum Yaz