reklam
Editörün Seçtikleri

Kötü Flört Deneyimi Yaşayan Eşcinsel Erkekler İçin 9 Öneri

GMag
Yazar: GMag

Erkekler kötü olabiliyor, erkekler zor da olabiliyor kabul ediyoruz ve %100 katılıyoruz. Ve eğer eşcinsel bir erkekseniz bu flört durumları daha da zorlaşıyor. 

Yaşadığınız kötü deneyimlere elveda demenize yardımcı olacak işte o 10 öneri:

1- Grindr gibi gaylerin takılmak için kullandığı uygulamalardan uzak durun. Oradaki çoğu erkek ırkçı, femmefobik, saldırgan ve agresif olabiliyor. Tabi ki bütün erkekler öyle değil ama bu tarz uygulamalarda böyle erkeklerle daha çok karşılaşılabiliyor.

2- İlk görüşmede sevişmeyin. Bu kurala uymak zaman zaman zor olsa da kötü deneyimlerin önüne geçmek için atılabilecek adımlardan biri.

3- Karşınızdaki insanlarda ufak kusurlar aramayın. Negatif bir tutumunuz olduğunda; karşınızdaki erkek ne kadar iyi olursa olsun onda illa ki bir kusur bulursunuz. Pozitif olmaya çalışın.

4-U dönüşü yapmayın. Görüştüğünüz erkek ne kadar mükemmel olursa olsun kurallarınızdan vazgeçmeyin. Yelkenleri hemen suya indirmeyin. Diğer erkeklere ilk görüşmede nasıl davranıyorsanız o kişiye de öyle davranın.

5- Daha çok sarılın. Sarılmak problemlerin bir çoğunu çözer. 

6- Güvenli seks pratikleri yapın. Bir erkeğin keyfini kaçırabilecek en büyük şeylerden biri bel soğukluğudur. Tabi ki bunda utanacak bir şey yok, ancak önüne geçmek için fırsat varken, bunu iyi değerlendirin.

7- Sevişme için kullanılan uygulamalardansa tanışma için kullanılan uygulamaları tercih edin. Örneğin Tinder; diğer uygulamalardansa ciddi ilişki düşünenler için daha uygun bir seçenek. 

8- Kafa dinlemeye ihtiyacınız olduğunu hissettiğinizde birileriyle görüşmeye ara verin. Hayatınızda bir erkeğe ihtiyacınız olduğunuzu biliyoruz, hepimizin var ancak uygun kafa yapısına sahip olana kadar yalnız kalmaya çalışın.

9- Karşınızdakine her şeyinizi veriyor olabilirsiniz ama verdiğiniz kadarını beklemeyin. Beklentilerinizi düşürün. 

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz