Editörün Seçtikleri

Lise Futbol Yıldızı ve Erkek Arkadaşının Baloya Beraber Gitmesine Herkes Bayıldı!

GMag
Yazar: GMag

Indiana Eyalet Üniversitesi’nde kabul edilen gay lise futbol takımı kaptanı Jake Blain ve onun yüzme takımından erkek arkadaşı Hunter Sigmund’un birlikte baloya gidecek olması interneti salladı!

Sadece on dokuz yaşında olmasına rağmen, Blain sadece spor kariyeriyle değil, aynı zamanda dört yılını Indiana Eyalet Üniversitesi’nde geçireceğini duyurduktan sonra; Westboro Baptist Kilisesi ile karşılaştığı ayrımcılıkla da manşetlere imza attı. Westboro’nun planlı nefret gösterisi karşısında, Blain’in yanında onu destekleyen okul arkadaşları ve toplum üyeleri vardı. Bu, Trump başkanlığına rağmen, insanların cehalet ve bağnazlık karşısında nasıl ayakta durabildiğinin güzel bir örneği oldu.

Ama bugün tamamen Blain ve on sekiz yaşındaki Hunter Sigmund’un balo gecesi ile ilgili! Ve görünene göre bu balo, herkes tarafından inanılmaz bir ana benziyormuş gibi geliyor!

Sigmund, OutSports aracılığıyla şunları söyledi;

“Balo bu yıl harikaydı. Jake’le dördüncü okul dansımdı ve son lise dansımızı geçirmenin daha iyi bir yolunu hayal edemezdim.”

Blain ekledi;

“Bu, Sigmund ve benim, baloda birlikte olduğumuz ikinci yıldı. Çok güzel bir akşamdı. Buradaki tek açık eşcinsel çift biz olduk, ama okulumuzda bu hiç sorun değildi. İnsanlar bize aynı davranıyor. İstediğiniz kişi ile baloya gidebilirsiniz, başkalarının ne düşündüğü konusunda endişelenmenize gerek yok.”

Bu güzel çifte hayatları boyu mutluluklar!

Yorum Yaz