Dünya Haberler

18 Yaşındaki Eşcinsel Genç Dövüldü, Tecavüze Uğradı ve Yakıldı!

GMag
Yazar: GMag

18 yaşındaki eşcinsel genç homofobik insanlar tarafından dövüldü, tecavüz edildi ve yakıldı!

Homofobik genç bir grup tarafından önce dövülen sonra tecavüz edilen ve sonra da yakılan Malezyalı Nhaveen, beyin ölümü gerçekleşmiş bir şekilde bulundu!

Kuala Lumpur’da ertesi gün üniversiteye başlayacağı için alışveriş merkezindeki işinden kurtuluşunu kutlayan Nhaveen, Penang şehrinin uzak semtlerinden birinde, camiye yakın bir hamburgercinin önünde saldırıya uğradı.

En iyi arkadaşı Previin ile hamburgerciden çıkmış, caminin oradan dönmek üzerelerdi ki iki zorba ile karşılaştılar. Zorbalarının sataşmasından sonra arkadaşlarına haber vermek üzereydiler ki 6 adet zorba daha motorsikletle yanlarına geldi ve ellerindeki motorsiklet kasklarıyla Previin ve Nhaveen’i dövmeye başladılar.

Saldırganlardan bir tanesi Nhaveen’i yakınlardaki bir parka sürükledi.

Tam bu anda Previin olay yerinden kaçmayı başarmış ve olayı amcasına haber verebilmişti. Previin kurtulduğunda yanak kemikleri kırılmıştı.

Yerel bir gazetenin aktardığına göre saat gece 2 civarı saldırganlardan bir tanesinin abisi, bilincini yitirmiş Nhaveen’i Penang hastanesine getirdi.

Doktorlar ilk müdahalede kafasındaki yaralanmalarla ve kasığındaki kanamayla ilgilendiler. Aktarılana göre de, Nhaveen’in anüsü büyük ihtimalle içine körelmiş bir cismin sokulmaya çalışılması ile yırtılmış.

Daha sonrasında nöroloji hastanesine aktarılan Nhaveen’in ailesine çocuklarının cinsel organlarındaki yaraların tecavüze uğradığını gösterdiği; arkasında da yanıkların olduğu aktarıldı.

Yetkililerin aktardığına göre olaya karışan 16-18 yaş aralığında 5 çocuk gözaltına alındı.

Nhaveen üniversitede konservatuvar okuyacaktı.

Müziği çok sevdiğini aktaran halası, Nhaveenin hayata geri dönemeyeceğini düşünüyor.

 

OK_Jel_AnaBanner

Yorum Yaz