Popnografi

Marlon Brando Birçok Erkekle Seks Yapmış

GMag
Yazar: GMag

Komedi efsanesi Richard Pryor’un eşi, Oscar ödüllü aktör Marlon Brando’yla seks yaptığını doğruladı. Brando’nun seks hayatının detayları müzik yapımcısı Quincy Jones’un her şeyden bahsettiği bir röportaj sırasında ortaya çıkmıştı.

Richard Pryor & Marlon Brando

Röportaj sırasında Brando’nun yakın arkadaşı olan Quincy Jones, aktörün sık sık cha cha dansı yapmaya gittiğini anlatmıştı:

“Her şeyle sevişirdi. Her şeyle! Bir posta kutusuyla bile sevişirdi, James Baldwin’le, Richard Pryor’la, Marvin Gaye’le bile. Duyulmasını, bilinmesini de umursamazdı.”

Şaşırtıcı olmayan bir biçimde internetteki insanlar Jones’un doğru söyleyip söylemediğini merak ettiler ve çok geçmeden Pryor’ın eşi Jennifer Lee, iddiaları doğruladı.

Lee, erkeklerin cinsel aktivitelerinin dönemin bir ürünü olduğunu söyledi:

“70’lerdi! Uyuşturucular hala güzeldi, özellikle quaaludelar! Eğer yeterince kokain içerseniz, bir radyatörle bile sevişebilirsiniz ve sabah ona çiçek gönderirsiniz.”

Marlon Brando & James Dean

Marlon Brando yaşarken de biseksüel olması konusunda oldukça açıktı. 

“Homoseksüellik artık o kadar moda ki haber değeri bile taşımıyor. Bir çok erkek gibi ben de homoseksüel ilişkilerde bulundum ve bundan utanç duymuyorum. İnsanların benim hakkında ne düşündüğünü önemsemiyorum. Ancak Jack Nicholson’la sevgili olduğumuzu düşünenler varsa bunu düşünmeye devam edebilirler, bunu sadece komik buluyorum.”

 

Yorum Yaz