Haberler Televizyon

Televizyonun Yeni Lezbiyen Süper Kahramanıyla Tanışın!

GMag
Yazar: GMag

O, süper güçlü, güneş enerjisi kullanıyor ve tamamen eşcinsel!

Gelecek ay, Marvel hayranları, Runaways’in altıda birini oluşturan gökkuşağısı ışıltılı bir süper kahraman olan Karolina Dean’le tanışacaklar.

Haberler, Thor: Ragnarok’un, Marvel’ın ekrandaki ilk biseksüel süper kahramanını Valkyrie’yi, kötü bir savaşçı formunda sergileyeceği yönündeki iddiaları izliyor.

Bu yılın başlarında Marvel, lezbiyen ebeveynleri olan kuir Latin gençlerinden America Chavez’in liderliğinde yeni bir çizgi roman başlattı.

Amerika adlı çizgi roman, nihayetinde kendi çizgi romanına liderlik eden bir LGBT Latin süper kahramanını barındırmasından dolayı heyecan uyandırdı.

Hulu’da yayınlanacak olan Runaways, aynı adı taşıyan ve Karolina’nın kendi cinselliğini kabullenmek için zorlu bir yolculuğa çıktığı bir çizgi roman üzerine kurulu.

Bunun yanında, Majesdanian ırkının, güneş ışığını manipüle edebilen – dolayısıyla onun gökkuşağının ışıltısının parçası olduğunu bulmakla da uğraşmak zorunda.

Marvel, Virginia Gardner’ın oynadığı karakterin kimliğiyle nasıl mücadele edileceğini anlatan karakterlerin bu yılın başlarında yayınlandığını açıkladı.

New York Comic Con’da gösteri düzenleyenleri hayranlara, comicbook.com’a göre gösterinin kaynak materyaline sadık kalacaklarını söylediler.

Site aynı zamanda Karolina hayranlarının “memnun kalacağını” söyledi ve gösteride erkenden cinselliğine değinileceğini gösteren güvence verdi.

Bu, acılı şekilde reddedilmeden önce çizgi romanlarda öpmeye çalıştığı Runaway Nico Minoru ile güneş enerjisi ile güçlendirilen kahraman bağlamamızı sabırsızlıkla beklediğimiz anlamına geliyor.

Kısacası: en lezbiyen temsili için, en muhteşem, süper kahraman şeklinde bir forma hazır olun.

Fragmanı izlemek isteyenleri buraya alalım;

Yorum Yaz