Haberler Televizyon

Netflix’in ‘Queer Eye’ Programının Yeni Beş Üyesi ile Tanışın!

GMag
Yazar: GMag

Netflix dün, Queer Eye’ın geri döndüğünü açıkladı. Programdan haberdar olmayanlar için Queer Eye’ı şöyle açıklayalım;

Heteroseksüel erkekleri; giyim, kişisel bakım, dekorasyon gibi konularda bilgilendirirken ve onlara bu yönde değişimler yaşatırken göreceğimiz 5 kuir erkek var programda. Aynı zamanda espri anlayışları, doğal ve sempatik tavırlarıyla pek eğlenceli ve seyredilesi bir hale getirecekler bu programı. Gözden kaçırılmayacak bir nokta da; bu insanlar, kendi alanlarında belli ki ciddi bilgi birikimine ve yaratıcılığa sahipler ve yalnızca erkeklerin görünüş ve yaşayış tarzına el atıyor gibi gözükseler de, herkes için, gündelik yaşamı kolaylaştıracak pratik bilgiler verecekler.

Muhteşem beşli, yeni bir dünyaya ve yeni topluluğa doğru ilerledikçe, LGBT haklarına ve toplumsal olaylara kadar her şeye dokunan, genellikle kendi haklarına aykırı geniş bir geçmişe ve inançlara sahip erkeklerle ve kadınlarla ilişkiler geliştirecek.

Queer Eye’ın yeni muhteşem beşlisi, bakım ve modadan, yiyecek ve şaraba kadar her konuda muhteşem uzmanlardan oluşan bir grup. Yeni sezonu Şubat ayında başlayacak olan programın beşlisine ve ilgi alanlarına bir göz atalım;

1- Bobby Berk, İç dizayn

2- Tan France, Moda

I hear it’s snowing back home. This is how I feel about that shiz.

T A N . F R A N C E (@tanfrance)’in paylaştığı bir gönderi ()

3- Karamo Brown, Kültür

4- Jonathan Van Ness, Bakım

5- Antoni Porowski, Yemek & Şarap

Fitting in w the blondes.

Antoni Porowski (@antoni)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum Yaz